Gorące zdjęcia gwiazdy "Barw szczęścia"!

Katarzyna Glinka kusi Hiszpanów... Nogi aktorki sięgaja do nieba!

2023-07-20 17:05

Kiedy patrzy się na bajeczne zdjęcia Katarzyny Glinki (46 l.) aż chce się powiedzieć, że nasze gwiazdy mają życie jak w Madrycie. Co prawda aktorka znana z seriali „Barwy szczęścia” i „Przyjaciółki” na wakacyjne wojaże wybrała inny region Hiszpanii, znacznie oddalony od stolicy, ale jest jej czego zazdrościć.

Katarzyna Glinka najwyraźniej nie uległa modzie na wakacje nad Bałtykiem. W przeciwieństwie do innych gwiazd wybrała pławienie się w luksusach zagranicą. Nic dziwnego, bo każde morze jest cieplejsze niż nasze, a piasek bardziej aksamitny i na południu Europy pogoda jest mniej kapryśna.

Glinka ma figurę modelki

Gwiazda kusi swoimi wdziękami na Costa Blanca, wystawiając seksowne ciało do słońca, kąpiąc się pod wodospadem, pływając na jachcie po Morzu Śródziemnym, a także korzystając z hotelowych akwenów wodnych. „Pół godziny pływania daje lepszy power niż drzemka” – napisała Kasia pod jednym ze zdjęć. Hiszpanie widząc tak piękną i zadbaną kobietę z pewnością mają na czym oko zawiesić. Patrząc na idealną figurę Glinki, aż trudno uwierzyć, że jest mamą dwóch synów: Filipa (11 l.) i Leo (3 l.), którzy towarzyszą jej na wakacjach.

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Sonda
Czy Katarzyna Glinka to dobra aktorka?