Górniak nie prawka, a zarabia na autach! SZCZEGÓŁY KONTRAKTU

2019-10-24 5:56
Gessler zrobi prawo jazdy jak Górniak
Autor: papara18 Gessler zrobi prawo jazdy jak Górniak

Edyta Górniak (46 l.) jeszcze nie zrobiła prawa jazdy, a już zarzucana jest ofertami reklam marek samochodowych. Zdecydowała się na jedną z nich. Za promowanie samochodu Edyta nieźle się obłowi – dostanie aż pół miliona złotych.

Przez lata nie zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy. To zmieni się dopiero w nowym programie telewizyjnym „My Way”, który zadebiutuje w najbliższą środę na antenie TVN. Edyta dopiero w nim będzie się uczyła jazdy autem.

Mimo to marki samochodowe już chcą, aby została ich twarzą. Gwiazda postanowiła skorzystać z ofert i przyjęła jedną z nich. Jak ustalił „Super Express”, diwa podpisała właśnie lukratywny kontrakt – za reklamowanie nowoczesnych i bezpiecznych pojazdów dostanie aż 500 tys. zł. A to być może nie wszystko. Jak się dowiedzieliśmy, do rąk Edyty może trafić też nowiutki samochód, którym uczy się jeździć w swoim programie. Auto zostało już bowiem dostosowane do życzeń Górniak – ma czerwony kolor, jaki sobie wymarzyła, białe wnętrze oraz… najlepsze nagłośnienie, warte aż 40 tys. zł.

Wspomnijmy tylko, że za swój show w TVN Edyta ma zgarnąć nawet milion złotych. Oj, opłaca jej się robić to prawko!

Są osoby, które wielokrotnie próbują zdać egzamin na prawo jazdy, ale bez rezultatu. Mówi Eugeniusz Tomala, rzecznik katowickiego WORD-u:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE