Grażyna Szapołowska pochwaliła się wnuczką

i

Autor: AKPA

Grażyna Szapołowska pochwaliła się wnuczką. Są bardzo podobne

2022-07-01 15:27

Grażyna Szapołowska (69 l.) ostatnio zagrała główną rolę w filmie "Wiedźma Mirakl", który wyreżyserowała jej córka, Katarzyna Jungowska (44 l.). Aktorka przybyła na premierę w towarzystwie swojej wnuczki, Karoliny (22 l.). Młoda kobieta skradła całe show!

Grażyna Szapołowska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Popularność przyniosły jej role w produkcjach takich jak "Wielki Szu", "Lata dwudzieste… Lata trzydzieste…", "Krótki film o miłości" czy "Bez końca". Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w "Botoksie", "Koronie królów" "365 dniach" oraz "Moim agencie". Szapołowska była żoną Andrzeja Jungowskiego, z którym doczekała się córki, Katarzyny (44 l.). Ta z kolei jest matką Karoliny Matej (22 l.), o której zrobiło się głośno trzy lata temu. Jej utwór "Go Your Own Way", znalazł się na płycie "Kochaj mnie" Szapołowskiej. Karolina próbowała swoich sił również w "The Voice of Poland".

Szapołowska pojawiła się wraz z wnuczką na premierze filmu "Wiedźma Mirakl", którego reżyserką jest Katarzyna Jungowska. Słynna aktorka zagrała w niej główną rolę. To jednak nie ona, lecz Karolina skradła całe show. Dziewczyna zachwyciła zgromadzonych swoją urodą i klasą. Panie chętnie pozowały do zdjęć w swoim towarzystwie i czule się obejmowały. Widać, że ich relacja jest bardzo silna. W jednym z wywiadów Karolina wspomniała nawet, że jest "troszeczkę lepsza niż z mamą". 22-latka obecnie jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i wiele wskazuje na to, że pójdzie w ślady sławnej babci. Nie rezygnuje przy tym ze swojej drugiej pasji, którą jest śpiew. 

Zobacz zdjęcia Grażyny Szapołowskiej z wnuczką w naszej galerii!

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE