Ale ciało!

Siedemdziesięcioletnia seksbomba kusi na Zanzibarze! Gorące zdjęcia!

2023-03-26 21:34

Seksbomba polskiego kina, Grażyna Szapołowska (70 l.) kusi swoimi wdziękami na Zanzibarze. Słynna aktorka wraz z córką Kasią i wnuczką Karoliną wybrała się do Tanzanii. Gwiazda relaksuje się zażywając kąpieli w Oceanie Indyjskim a także spacerując po malowniczych plażach. Artystka, która uwielbia słońce i wodę jest w swoim żywiole.

Grażyna Szapołowska w złotym kostiumie kąpielowym, podkreślającym jej kobiece wdzięki oraz z afrykańskimi dodatkami, które zakupiła na miejscu wygląda obłędnie. Nie można przejść obok niej obojętnie. Dojrzała blondynka zachwyca tubylców, dla których jej słowiańska uroda jest egzotyką. Po minach widać, że są oczarowani gwiazdą z Polski.

Szapołowska jest zachwycona Afryką, a Afryka nią! Rdzenni mieszkańcy Zanzibaru oczu nie mogą oderwać od pięknej Polki. Nieustannie ją adorują. Ciekawe, czy mają świadomość jak cenny klejnot stąpa teraz po ich ziemi? Najwyraźniej seksbomba polskiego kina nie dystansuje się od nowych znajomości. W końcu miejscowi najwięcej wiedzą, co warto zobaczyć nad oceanem.

Grażyna Szapołowska swoje wojaże regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Wygląda na bardzo szczęśliwą.

Zobaczcie jak spędza czas Grażyna Szapołowska. Koniecznie kliknijcie w naszą Galerię!

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Nasi Partnerzy polecają