Finalistki Miss Polski 2022

i

Autor: AKPA / Filip Radwański

Ola idzie jak burza

Gwiazda Miss Polski dostała pracę w TVP Info! Dobrze ją znacie

2023-01-23 12:55

Aleksandra Gronowska, która od trzech lat prowadziła programy na antenie TVP3, właśnie otrzymała awans, dostając pracę w TVP Info. Była modelka ma szanse zostać za parę lat nową gwiazdą głównego wydania "Wiadomości"?

TVP Info rozwija się i zatrudnia nowych pracowników. W grudniu jako prezenter programów newsowych zadebiutował Krystian Kukułka, aktor znany z serialu "Barw Szczęścia", a teraz jego redakcyjną koleżanką będzie Aleksandra Gronowska. Młoda dziennikarka, która brała udział w konkursach piękności i marzyła o karierze modelki, idzie jak burza. Pracę przed telewizyjnymi kamerami rozpoczęła zaledwie trzy lata temu.

Gwiazda Miss Polski dostała pracę w TVP Info! Kim jest Aleksandra Gronowska?

Aleksandra Gronowska znana jest szerszej publiczności nie tylko z anteny TVP3, ale przede wszystkim fanom konkursów piękności. Przed laty ubiegała się o tytuł Miss Polonii, a w 2022 roku chciała sięgnąć po koronę Miss Polski (ostatecznie zakończyła tę przygodę, awansując do najlepszej piątki). Widać jednak, że jej główną pasją jest dziennikarstwo, którym zajmuje się od trzech lat. I choć jej materiały czy reportaże wiele razy były emitowane na antenie TVP Info, dopiero teraz otrzymała awans i została jedną z twarzy newsowego kanału publicznego nadawcy.

Aleksandra Gronowska była obecna kilka tygodni temu również w Zakopanem, kiedy przed startem "Sylwestra Marzeń z Dwójką", przygotowywała relację zza kulis. Doskonale spełnia się więc nie tylko w roli prezenterki newsowych informacji, ale również odnajduje się w pracy przed kamerą, przeprowadzając wywiadu z gwiazdami.

Z wykształcenia jest finansistką - studiowała finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Sonda
Śledzisz konkursy piękności?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Znana pisarka przesłuchuje ciekawych mężczyzn. Na pierwszy ogień - przystojny radiowiec!

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają