Gwiazda TVP gotowa na ślub. Opczowska wybrała suknię. Jest cudna!

2021-08-05 4:19
Małgorzata Opczowska gotowa na ślub
Autor: archiwum prywatne Gwiazda TVP wybrała sukienkę ślubną

Już wiadomo, że Małgorzata Opczowska (40 l.) wyjdzie za mąż pod koniec sierpnia. Przygotowania idą pełną parą. Gwiazda „Pytania na śniadanie” bierze ślub z kolegą z TVP, Jackiem Łęskim (55 l.). My już wiem jaką suknię wybrała, poznaliśmy też szczegóły tej uroczystości. Mamy zdjęcia z salonu sukni ślubnych. Jej wybór może zaskoczyć!

Ekskluzywny salon sukien ślubnych w Warszawie. To tu, w atelier Tom Sebastien zamówiła sukienkę ślubną gwiazda „Pytania na śniadanie” – Małgorzata Opczowska (40 l.). Pod koniec sierpnia bierze ślub z kolegą z TVP, Jackiem Łęskim (55 l.). Jak udało nam się dowiedzieć, suknia, ma być w stylu boho z gorsetem i tiulowym, zwiewnym dołem. Projektant połączy dwa kolory – biel i pudrowy róż. Małgosia będzie w niej składać przysięgę na bałtyckiej plaży i… będzie boso! W przymiarkach asystowała jej mama Alicja (69 l.) i synek Maksio (7 l.). Chłopczyk będzie odprowadzał mamę do ołtarza ustawionego na plaży. Zastąpi w ten sposób zmarłego niedawno tatę prezenterki. Opczowska i Łęski zaręczyli się w czerwcu. Oboje poznali się w pracy, zostali parą jesienią 2020 r. On był już wtedy po rozstaniu z żoną, ona szykowała się do finałowej rozprawy rozwodowej z mężem. – Nie warto marnować ani jednego dnia. To najpiękniejszy czas w moim życiu i prywatnym, i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej – mówiła gwiazda TVP.

Małgorzata Opczowska miała być aktorką, została twarzą "Pytania na śniadanie"

Małgorzata Opczowska od listopada jest rozwódką. Informacje o końcu małżeństwa potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem". – To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie. Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i na złe. Ale czas zamknąć ten rozdział smutnych wydarzeń, zawodu, rozczarowań. Od teraz mam nadzieję na szczęśliwe życie wśród rodziny i bliskich osób – mówiła nam Opczowska.

Prezenterka TVP rozwiodła się po 9 latach! Małgorzata Opczowska wreszcie wolna

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE