Na dobre i na złe odc. 724. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Jakub Grabsk (Maciej Zacharzewski), kelner (Hiroaki Murakami)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 724. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Jakub Grabsk (Maciej Zacharzewski), kelner (Hiroaki Murakami)

Piękny ślub

Gwiazdor "M jak miłość" wziął ślub. Piękna ceremonia

2023-06-17 22:03

Aktor znany z występów w "M jak miłość", Hiroaki Murakami wziął ślub. Jego wybranka pochwaliła na Instagramie pięknymi zdjęciami z ceremonii. Panna młoda miała na sobie przepiękną sukienkę w stylu boho.

Gwiazdor "M jak miłość" wziął ślub

Hiroaki Murakami to japoński aktor, który robi karierę w naszym kraju. Jest on absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Hiroaki Murakami  urodził się 15 listopada 1983 roku w Kumamoto-shi w Japonii. W latach 2010-2012 występował na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego, gdzie wcielił się w rolę Fryderyka Chopina w przedstawieniu "Klub polski". Grał także w warszawskim Teatrze Capitol, m.in. w spektaklu "Carmen, czyli Sztuka na dziesięć telefonów komórkowych". Aktor grał również w "M jak miłość" gdzie wcielił się w rolę pracownika w Bistro Pawła Zduńskiego. Pod koniec maja Hiroaki Murakami wziął ślub. Jego wybranka Aleksandra pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z ceremonii. Para wzięła udział w pięknej ceremonii w warszawskim Pałacu Ślubów. Gratulacje. 

Zobacz również: Michał Szpak chce dołączyć do "Mazowsza"? Ta stylizacja zwali Was z nóg

Parada Równości idzie ulicami Warszawy
Listen on Spreaker.