Halina Frąckowiak

i

Autor: Mieszko Piętka/AKPA

Musicie to zobaczyć!

Halina Frąckowiak zaśpiewa dla wojska!

Tym razem w ramach najpopularniejszej Wakacyjnej Trasy Koncertowej Telewizja Polska zaprasza na widowiskowy koncert z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego i 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wystąpią zespoły wojskowe oraz polskie i zagraniczne gwiazdy. Wydarzenie uświetni swoją sobą Halina Frąckowiak (75 l.).

W poniedziałek 15 sierpnia widzowie TVP1 i publiczność zgromadzona w Elblągu będzie miała okazję uczestniczyć w wyjątkowym, zrealizowanym z rozmachem patriotycznym widowisku muzycznym – „Koncercie piosenki wojskowej państw NATO”. Nieprzypadkowo na scenie pojawi się Halina Frąckowiak, która swego czasu za sprawą piosenek „Wojsko od rana śpiewa” czy „Napisz proszę” była najczęściej słuchaną artystką wśród mundurowych.

- Zaśpiewam „Napisz proszę”. Co prawda dziś już nikt nie pisze listów tak jak kiedyś, ale może warto idąc z duchem czasu napisać sms lub e-mail do kogoś, kto jest daleko, a jest bliski naszemu sercu. Nie zapominajmy o swoich bliskich, przyjaciołach, czy ukochanych - uśmiecha się w rozmowie z „Super Expressem” pani Halina.

Z estrady zabrzmią również ponadczasowe utwory: „Hej, hej, Ułani”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Taki kraj”, „Czerwone maki na Monte Casino”, „Żeby Polska była Polską” czy „Serce w plecaku”. Nie zabraknie też światowych hitów: „Wind of change”, „In The Army Now”, „Eye of a Tiger” czy „Take my breath away”.

Transmisja, 15 sierpnia, TVP1, godz. 20.00

Halina Frąckowiak: Przed laty kochali się w niej wszyscy żołnierze… O kim pomyśli przy wigilijnym stole?
Nasi Partnerzy polecają