Halina Młynkowa dała drugą szansę mężczyźnie. Teraz żałuje. Nie było warto!

i

Autor: Akpa Halina Młynkowa dała drugą szansę mężczyźnie. Teraz żałuje. Nie było warto!

Wygadała się

Halina Młynkowa dała drugą szansę mężczyźnie. Teraz żałuje. Nie było warto!

2023-03-23 18:47

Zanim Halinka Młynkowa (45 l.) znalazła szczęście, miłość i spokój u boku Marcina Kindli (43 l.), przeszła przez dwa nieudane małżeństwa. Nigdy nie zdradzała szerokiej publiczności szczegółów rozstań, chroniąc swoją prywatność i dając jedynie do zrozumienia, że ma ku temu ważne powody. Po latach wyznała, że miała zwyczaj dawać drugą szansę, ale to nigdy się nie sprawdziło. Czyżby powiedzenie, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, po raz kolejny okazało się prawdą.

Halinka Młynkowa to wokalistka, która zaskarbiła sobie sympatię fanów nie tylko wpadającą w ucho muzyką, ale także naturalnym stylem bycia i życzliwością. Jej przeboje, zarówno te nagrane z zespołem Brathanki, jak i piosenki z solowych albumów fani nucą do dziś. Publiczność z entuzjazmem przyjmuje także występy piosenkarki. Z popularnością idzie w parze zainteresowanie życiem prywatnym artystki.

Po drugim rozwodzie Halinka Młynkowa wyznała, "że nie warto godzić się na kompromisy, które szkodzą"

Halinka Mlynkova pochodzi z Zaolzia. W latach 1998-2003 wraz z zespołem Brathnki, którego była wokalistką, zdobyła w Polsce niezwykłą popularność i rozpoznawalność. Twórczość zespołu wyróżniały skoczne rytmy inspirowanej folklorem muzyki, proste teksty i jedyny w swoim rodzaju temperament i styl Halinki. Po rozstaniu z zespołem artystka rozwijała karierę solową i układała sobie życie prywatne. W 2003 r. wyszła za mąż za aktora Łukasza Nowickiego, z którym ma syna Piotra. Para rozwiodła się w po 9 latach małżeństwa. W 2015 r. Halinka ponownie wyszła za mąż, za czeskiego kompozytora Leska Wronkę. I to małżeństwo nie przetrwało. Para rozwiodła się w 2020 r. O powodach rozstania gwiazda nie chciała zbyt wiele mówić. Wyznała jedynie, że nie warto godzić się na kompromisy, które szkodzą.

Halinka wyciągnęła wnioski z przeszłości i zawalczyła o swoje szczęście

Dziś Młynkowa jest szczęśliwa - ułożyła sobie życie z producentem muzycznym Marcinem Kindlą. W 2021 r. urodził się ich syn Leo. Artystka koncertuje i nagrywa. O jej interesy zawodowe dba firma męża.  Po czasie spojrzała z dystansu na swoje wcześniejsze wybory i decyzje i wyciągnęła wnioski. W jednym z wywiadów powiedziała, że dawanie drugiej szansy nigdy się nie sprawdza. Nie sprecyzowała jednak, o którym z jej wcześniejszych partnerów mowa. Nie ukrywała jednak, że to były bardzo bolesne życiowe sytuacje, a dotyczyły zarówno życia prywatnego jak i zawodowego.

Z perspektywy czasu uznała zaś, że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, bo dorośli ludzie się nie zmieniają : - Wybaczałam. Zaczynałam od nowa. I okazywało się, że to, co niedobre, dzieje się nadal. Zmieniły się w rzece rybki i kamienie, ale nurt był tak samo mocny i niszczący. Nie da się zmienić dorosłego człowieka, to nie jest dziecko, które można wychować i nauczyć wyznawanych zasad. Wygląda na to, z w obecnym związku artystka już takich dylematów nie ma. 

Wywiad z Haliną Mlynkovą
Sonda
Pamiętasz zespół Brathanki?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają