Mlynkova podzieliła się radosną nowiną. Posypały się życzenia

2022-01-23 13:11
Mlynkova podzieliła się radosną nowiną
Autor: Akpa Mlynkova podzieliła się radosną nowiną

Halina Mlynkova (45 l.) ma powody do radości. Wokalistka pochwaliła się w sieci zdjęciem swojego najstarszego syna. Choć wielu osobom trudno będzie w to uwierzyć, to pociecha gwiazdy estrady i dziennikarza Łukasza Nowickiego (49 l.) jest już pełnoletnia!

Halina Mlynkova opublikowała w sieci zdjęcia swojego pierworodnego syna. Dokładnie 18 lat temu była wokalistka Brathanków po raz pierwszy została mamą. Z tej okazji gwiazda postanowiła zamieścić w sieci post z życzeniami dla Piotra. Trzeba przyznać, że syn Halinki Mlynkovej i Łukasza Nowickiego wyrósł na przystojnego mężczyznę. 

- PITER @nowickipiort18 lat!!!!! Skarbie mój! Kiedy byłeś w wieku swojego brata Leo, godzinami na Ciebie patrzyłam i zastanawiałam się, jaki będziesz, jako dorosły facet. Oto i Ty! Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko❤️Kocham Cię synku nad życie!!! - napisała w poście na Instagramie Halinka Mlynkova. 

Przeczytaj także: Halina Mlynkova rozlicza drugiego męża. Nie zapomniała bolesnego rozstania

Czym się zajmuje syn Halinki Mlynkovej?

Syn sławnej wokalistki jeszcze dwa lata temu pasjonował się grami i tworzeniem wideo. Halinka Mlynkova w jednym z wywiadów przyznała, że nastolatek zamierza w przyszłości zająć się tworzeniem filmów. - Od najmłodszych lat podkreślał, że nie chce być aktorem jak tata i dziadek. Nie chce też być muzykiem jak mama. Pragnie za to stać z drugiej strony kamery - mówiła piosenkarka. Aby móc realizować filmową pasję, Piotr został zapisany do liceum filmowego w Warszawie. 18-latek zamierza studiować reżyserię. 

Zobacz w naszej galerii, jaką metamorfozę przeszła Halinka Mlynkova!

Sonda
Lubisz muzykę Halinki Mlynkovej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE