Mamy zdjęcia

Helena Englert wyszła na ściankę i zaskoczyła wszystkich. Ogromna przemiana, jest nie do poznania

2023-03-30 13:27

Helena Englert (22 l.), córka Beaty Ścibakówny (54 l.) i Jana Englerta (79 l.), pojawiła się na premierze nowego serialu HBO Max „#BringBackAlice”, w którym gra jedną z głównym ról. Wyszła na ściankę i zaskoczyła wszystkich! Długie włosy, odważny makijaż. Przeszła ogromną przemianę, jest aż nie do poznania! Mamy zdjęcia z tego wydarzenia, to po prostu trzeba zobaczyć.

Helena Englert w środę, 29 marca, pojawiła się na uroczystej premierze nowego serialu HBO Max "#BringBackAlice", gdzie gra jedną z głównych ról. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta pojawiła się na ściance w towarzystwie innych znanych aktorów. Ale to właśnie Helena Englert przyciągała wzrokiem swoją nietypową stylizacją: w długich włosach i odważnym makijażu. Nie przypominała samej siebie! Co za przemiana... Prawdopodobnie wszystko na potrzeby produkcji, która zadebiutuje na platformie 14 kwietnia. Serial opowiada historię zaginionej nastolatki. Po roku dziewczyna wraca do domu i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie wszyscy cieszą się jednak z jej powrotu. To polska produkcja, która pojawi się na HBO Max. Szczegóły poniżej.

Helena Englert w nowym polskim serialu HBO Max "#BringBackAlice"

Serial HBO Max "#BringBackAlice" będzie miał sześć odcinków. Produkcję wyreżyserował Dawid Nickel, a za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Producentkami są Marta Habior i Izabela Łopuch, producentem wykonawczym z ramienia HBO Max - Antony Root, Johnathan Young i Steve Matthews, producentem wykonawczym ze strony Telemark - Maciej Kubicki i Anna Kępińska, a producentem liniowym - Robert Feluch. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda. Scenografię przygotował Jakub Zwolak, kostiumy - Andrzej Sobolewski, a za stylizację fryzur i charakteryzację odpowiadali Kacper Rączkowski i Aleksandra Dutkiewicz.

Oprócz Heleny Englert, na oficjalnej premierze pojawili się również m.in. Wojciech "Łozo" Łozowski, Beata Ścibakówna (mama Heleny) czy Martyna Kaczmarek. Widzowie serial zobaczą 14 kwietnia.

Zobaczcie galerię zdjęć: Helena Englert wyszła na ściankę i zszokowała wszystkich. Co za przemiana!

Sonda
Myślisz, że Helena Englert zrobi wielką karierę?
Helena Englert: Gdyby nie przerwała aktorstwa w USA to nie zagrałaby w „Pokusie”
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany