I nie opuszczę cię aż do śmierci

2008-09-10 8:30

Już w najbliższą sobotę Piotr Kraśko (37 l.) ożeni się z Karoliną Ferenstein (32 l.)

W końcu stanie się to, co miało się stać! Piotra Kraśkę (37 l.) i Karolinę Ferenstein (32 l.) po trzech latach bycia razem połączy związek małżeński. A im bliżej ślubu, tym bardziej widać, jak państwo młodzi się kochają!

Warszawskie Okęcie. Piotr wrócił właśnie z wyjazdu służbowego do USA. A na lotnisku czeka na niego nie kto inny jak przyszła żona. Po czułym powitaniu wpatrzeni w siebie ruszyli na parking. Ona pomagała mu się zapakować do samochodu, z troską wypytywała o trudy podróży. Z pewnością omawiali też, jak rozplanują sobie ostatnie dni "wolności".

Ta para bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych w Polsce. Piotr - popularny dziennikarz, i Karolina - uznana mistrzyni jeździectwa. Są jak dwie połówki jabłka. Rozumieją się bez słów, są gotowi nawet skoczyć za sobą w ogień. Gorące uczucie, jakie łączy zakochanych, widzi chyba każdy. A już na pewno przyszła teściowa Piotra, która zawsze wychwala go pod niebiosa. Ten związek musiał zakończyć się ślubem. Tym bardziej że para dorobiła się już synka - Konstantego (1 r.).

Dlatego też już w najbliższą sobotę staną na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbędzie się w słynnej stadninie koni w Gałkowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE