Ida Nowakowska

i

Autor: Gillert/AKPA Ida Nowakowska

Tylko u nas

Ida Nowakowska czeka na kolejne badania. Wiemy, kiedy wróci do pracy w TVP

2023-01-30 4:45

Ida Nowakowska (32 l.) z pewnością na długo zapamięta swój ostatni dyżur w „Pytaniu na śniadanie”. Tuż przed wejściem na antenę wpadła na ostrą gałązkę jednego z drzewek, które było elementem scenografii. Okulista stwierdził erozję rogówki. Jak zdradza nam Ida, chociaż czekają ją kolejne badania, do pracy wróci już we wtorek. – Jestem niezwykle wdzięczna za to, jak wiele ludzi się o mnie martwiło i modliło – powiedziała nam.

Po wypadku Ida Nowakowska dokończyła program i udała się do lekarza, o czym poinformowała na Instagramie. Uwielbiana przez widzów gwiazda od samego początku mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy zasypywali ją wiadomościami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. – Dziękuję z całego serca za tyle ciepłych wiadomości z Polski i z zagranicy! To dodaje mi siły, otuchy i koi ból. Zrobię wszystko, by móc podziękować osobiście ze studia „Pytania na śniadanie” już w ten wtorek – zapewniała nas Ida pod koniec ubiegłego tygodnia.

Ida Nowakowska wraca do TVP

Wygląda na to, że będzie to możliwe, bo leczenie przynosi poprawę, chociaż na ostateczną diagnozę będzie musiała poczekać. – Antybiotyk bardzo mi pomaga, czuję się o wiele lepiej, na szczęście ten wielki ból mija. W poniedziałek idę ponownie do okulisty, więc będę wiedziała, czy erozja rogówki prawidłowo się goi – powiedziała nam. – Tak czy inaczej wracam do „Pytania na śniadanie” we wtorek i nie mogę się doczekać spotkania z widzami i podziękowania za troskę! Raz jeszcze powtórzę, że jestem niezwykle wdzięczna za to, jak wiele ludzi się o mnie martwiło i modliło – dodała.

Cieszymy się, że tak to się skończyło.

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Czy obserwujesz Idę Nowakowską w mediach społecznościowych?

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają