Szokujące wideo

Małgorzata Tomaszewska o krok od tragedii. Włosy gwiazdy TVP zajęły się ogniem

2023-01-29 12:40

Małgorzata Tomaszewska (34 l.) w sobotę 28 stycznia świętowała urodziny. Po dyżurze w "Pytaniu na śniadanie", czekała na nią niespodzianka w domu. Synek gwiazdy TVP przygotował dla niej tort i zaśpiewał "Sto lat". W pewnym momencie zrobiło się naprawdę groźnie, bo włosy prezenterki zaczęły płonąć!

Małgorzata Tomaszewska - podobnie jak Maciej Kurzajewski - swoje urodziny spędziła w pracy. Po dyżurze udała się do domu, gdzie czekał na nią tort i kwiaty od synka. Na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie prezenterki widać, jak z wielkim wzruszeniem przytula ona swoją pociechę, dziękując za urodzinową niespodziankę. Wtedy doszło do tragedii... Jej włosy zajęły się ogniem! Szybka reakcja sprawiła, że skończyło się na strachu.

Małgorzata Tomaszewska o spalonych włosach

Gwiazda "Pytania na śniadanie" podeszła do sytuacji z dużym dystansem, o czym świadczy jej wpis. "Kochani, bardzo dziękuję Wam za cudowny poranek. Jest dopiero 12, a Wy już mnie zaskoczyliście ilością pięknych wiadomości, życzeń i cudownymi niespodziankami podczas @pytanienasniadanie. Muszę jednak przyznać, że jedne życzenia są dla mnie szczególnie ważne. Nawet podpalone włosy nie są wtedy istotne ❤️ Płaczę" - możemy przeczytać.

Zrobiło mi się gorąco, ale i zapach przypalonych włosów przyćmił zapach kwiatów - powiedziała w rozmowie z Faktem. Dodała także, że sytuacja była stresująca dla małego Enzo (5 l.). "Przepraszam mamusiu, że podpaliłem ci włosy!" - miał powiedzieć. Oczywiście znana mama wytłumaczyła mu, że to nie jego wina.

Czyli wszystko skończyło się dobrze! Sto lat Małgosiu!

Pod galerią możecie zobaczyć wideo z tego wydarzenia.

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

Historie z happy-endem poprawiają nastrój? Czytaj książki z pozytywnym zakończeniem - to działa!

Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.