Co powiedziała?

Maciej Kurzajewski świętuje urodziny w pracy. Życzenia od Kasi Cichopek zaskakują

2023-01-29 11:44

Maciej Kurzajewski świętuje dziś 50. urodziny. Co ciekawe, urodzinowy poranek spędził razem z ukochaną w pracy. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że jeszcze kilkanaście godzin temu oboje pokazywali zdjęcia z Jordanii. W niedzielnym "Pytaniu na śniadanie" nie zabrakło tortu oraz życzeń. Czego życzyła mu Kasia Cichopek (41 l.)? Będziecie zaskoczeni

Na początku października Kasia Cichopek świętowała 40. urodziny. Z tej okazji ukochany zabrał ją do Izraela, wtedy też ogłosili, że są parą. Wszyscy zastanawiali się, co para obwieści w okrągłe urodziny prezentera. Niektórzy sugerowali, że poinformują wtedy o ślubie - wszak są po zaręczynach. Tak się jednak nie stało. "50-tkę" Maciej i Kasia spędzili w pracy i prowadzili weekendowe wydanie "Pytania na śniadanie". Produkcja nie zapomniała jednak o urodzinach swojej gwiazdy. Pod koniec programu pojawił się tort. - Jestem autentycznie wzruszony - powiedział Kurzajewski i zapewnił, że będzie świętował cały dzień

Życzenia od Kasi Cichopek

Na profilu "Pytania na śniadanie" na Instagramie znalazły się życzenia od ekipy. "Ależ to jest fantastyczny poranek! STO LAT @maciejkurzajewski ? W towarzystwie @katarzynacichopek, w dniu swoich urodzin, Maciej mówi Wam DZIEŃ DOBRY ?" - czytamy. 

Jedną z pierwszych osób, która zamieściła komentarz była... Kasia Cichopek. "Wszystkiego najlepszego @maciejkurzajewski spełnienia marzeń ?" - napisała.

Fani nie kryją rozżalenia, że była tak powściągliwa w słowach. "Żenada do potęgi i wstyd za taki komentarz" - możemy przeczytać. Jesteśmy przekonani, że zakochani dopiero po programie zaczną prawdziwe świętowanie!

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany