Iwona Węgrowska pokazała odważne zdjęcia. Wylała się fala hejtu!

2022-07-24 22:13

Iwona Węgrowska (40 l.) została ostatnio przyłapana przez paparazzi na sopockiej plaży. Odważne zdjęcia w prześwitującej narzutce, spod której wyraźnie było widać nagie piersi celebrytki, a także skąpy dół od bikini nie wszystkim się spodobały. Na celebrytkę wylała się fala hejtu, jednak byli i tacy, którzy docenili jej kobiece wdzięki!

Iwona Węgrowska pokazała odważne zdjęcia. Wylała się fala hejtu!

i

Autor: PAPARA26, Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Iwona Węgrowska pokazała odważne zdjęcia. Wylała się fala hejtu!

Iwona Węgrowska kusi biustem w Sopocie. Tak promuje nowy singiel?

Ostatnio mogliście u nas zobaczyć zdjęcia paparazzi Iwony Węgrowskiej. Celebrytka odpoczywa w Sopocie po intensywnej pracy nad nowym singlem "Mr. Fake". To właśnie podczas sesji opalania na plaży przyłapali ją paparazzi. Pochłonięta odpoczynkiem nad morzem wokalistka nawet nie zauważyła, że stała się obiektem zainteresowania fotografa.

Niczego nieświadoma Iwona Węgrowska kusiła biustem, zakrytym jedynie prześwitującą narzutką w zeberkę. Do tego dobrała czarny dół od bikini, wyraźnie podkreślający pośladki. Odważna stylizacja, jak i charakterystyczny styl celebrytki nie wszytkim przypadły do gustu. Niektórzy byli dla niej wyjątkowo okrutni. Poniżej przeczytacie, jak oceniają urodę Iwony Węgrowskiej.

Ale wiocha. Faktycznie co niektórym z tych pseudo sfer to słoma z butów wystaje i czy to znany, czy nie - napisał jeden z internautów.

Tyłek całkiem, całkiem. (...) Nawiasem mówiąc, nie wiem kto to jest i z czego słynie - dodawał użytkownik, który twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest Iwona Węgrowska. 

Jak ktoś nie ma czym błysnąć, to błyska botoksem, silikonem i wspomnianą pupą - stwierdził internauta.

Nice biust - komentował Pan Przemysław, który jako jeden z niewielu docenił atuty, którymi chwaliła się diwa.

Niezłe widoczki - dodawał inny użytkownik. Pozytywnych komentarzy na szczęście również nie zabrakło.

O jakie zdjęcia Iwony Węgrowskiej zrobiło się tyle szumu? Zobaczycie je w naszej galerii zdjęć poniżej!

Marysia Sadowska w bikini na plaży
Sonda
Podoba Ci się Iwona Węgrowska?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki