Trojanowska wyjawiła, co Witold Paszt powiedział jej przed śmiercią. Chwyta za serce

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Piętka Mieszko Trojanowska wyjawiła, co Witold Paszt powiedział jej przed śmiercią. Chwyta za serce

Przejmujące słowa

Trojanowska wyjawiła, co Witold Paszt powiedział jej przed swoją śmiercią. Chwyta za serce

2022-12-14 8:00

Witold Paszt (+68 l.) zmarł 18 lutego 2022 roku. Śmierć artysty była ogromnym ciosem dla jego bliskich i przyjaciół z branży. Izabela Trojanowska (67 l.) wciąż nie może pogodzić się z odejściem Witolda Paszta. Wyjawiła, co lider grupy VOX powiedział jej na krótko przed śmiercią.

Witold Paszt, legendarny założyciel oraz lider grupy VOX, zmarł 18 lutego 2022 roku. Artysta miesiącami zmagał się z problemami zdrowotnymi, o których rozpisywały się media, sprawiły one także, że nie pojawił się w finale "The Voice Senior". Informacje o stanie zdrowia Witolda Paszta niepokoiły jego fanów, choć ten uspokajał ich, deklarując, że po zakończeniu rekonwalescencji wróci na scenę. 

Niestety, w lutym br. za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowano, że Paszt nie żyje. Był to ogromny cios dla najbliższych artysty, między innymi córek, a także jego przyjaciół z branży. Po śmierci lidera VOX Izabela Trojanowska, z którą pracował w "The Voice Senior", wyznała Pomponikowi, że Witold Paszt jeszcze podczas realizacji programu "był bardzo chory". Teraz wyjawiła, co powiedział jej przed śmiercią.

Co Witold Paszt powiedział Izabeli Trojanowskiej przed śmiercią? Te słowa poruszają do głębi 

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Izabela Trojanowska otworzyła się na temat udziału w "The Voice Senior" i wprost wyznała, że tęskni za pracą w programie. 

Tęsknię. Mam nadzieję, że tam wrócę, bo z tego, co pamiętam, to wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi ze sobą. Obsada się zmieniła, bo tak tam pasuje, że jest mężczyzna, kobieta, mężczyzna, kobieta i tak pasowało, że tam chwilowo mnie nie ma - mówiła.

Artystka została zapytana również o to, jak wspomina Witolda Paszta. Izabela Trojanowska wyjawiła, jak wyglądała ich znajomość, zdradziła także, co lider VOX powiedział jej przed swoją śmiercią.

- Braliśmy udział w 1980 roku w tym samym festiwalu w Sopocie. Byliśmy wspólnie nagrodzeni, wspólnie się bawiliśmy. Od tamtej pory często się spotykaliśmy i zawsze była ta sympatia i ta radość ze spotkania. Ja po prostu nie wierzę, że go nie ma... On sobie świetnie radził do końca. Mówił, że jest trochę chory, trochę słaby, ale to zawsze było takie, że na pewno będzie zdrowy - wyznała Izabela Trojanowska. 

Sonda
Czy znasz muzykę zespołu Vox?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany