Jacek Borkowski - to tylko przyjaźń

i

Autor: papara00 Jacek Borkowski - to tylko przyjaźń

Tylko u nas!

Jacek Borkowski w czułych objęciach rudowłosej piękności! Kim jest towarzyszka aktora? [wideo]

2022-11-30 5:25

Jacek Borkowski (63 l.) po śmierci swojej ukochanej żony Magdaleny (†42 l.) nie ma szczęścia w miłości. Przystojny aktor od sześciu lat wciąż nie może ułożyć sobie życia osobistego. Niedawno widziano go w czułych objęciach pięknej bizneswoman, ale to niestety nie miłość.

Gwiazdor „Klanu” w piątkowy wieczór prowadził galę charytatywną magazynu „Businesswoman & life” na rzecz fundacji Ewy Błaszczyk (67 l.) „Akogo?”. Pod koniec imprezy zrobiło się nieco luźniej, a Jacek wziął w objęcia piękną bizneswoman. Podczas tańca przytulali się do siebie, a nawet pocałowali. - To były jedynie przyjacielskie czułości. Z Danusią znamy się od piaskownicy. Bardzo się lubimy i wspieramy. To cudowna kobieta, ale poza piękną przyjaźnią nic nas nie łączy. Bardzo mi pomogła jak chorowałem na COVID-19, bo pracuje w firmie farmaceutycznej – mówi „Super Expressowi” Borkowski. - Moje serce wciąż jest wolne. Jeśli coś się wydarzy na pewno nie będę się z tym ukrywał – dodaje z uśmiechem.

Po Paulinie Koziejowskiej już się nie zakochał!

Ostatni poważny związek Jacka Borkowskiego po śmierci żony miał miejsce w 2018 roku. Wówczas artysta spotykał się z uroczą Pauliną Koziejowską (40 l.), która odnalazła szczęście u boku Macieja Orłosia (62 l.). Z piękną dziennikarką był zaledwie trzy miesiące. Oboje deklarowali wówczas powiększenie rodziny. Nie udało się. Dla Jacka wciąż najważniejsze są jego dzieci, Jacek Junior i Madzia.

Borkowski w objęciach bizneswoman
Sonda
Czy Jacek Borkowski junior jest podobny do Jacka Borkowskiego seniora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany