Jacek Rozenek

i

Autor: AKPA / Niemiec

Brawo Małgosia

Jacek Rozenek zdradził, co dla niego robi była żona. To wzruszające, że w TEJ sprawie może liczyć na Małgorzatę

2023-03-28 13:38

Jacek Rozenek (53 l.) jest najlepszym przykładem na to, że życie może nam pokrzyżować nawet najlepsze plany. Aktor na własnej skórze doświadczył choroby. I choć udało mu się wyjść z walki z nią zwycięsko, to przysporzyła mu ogromnych problemów finansowych. Rozenek do dziś spłaca długi. Niepodziewanie pomaga mu w tym Małgorzata Rozenek, z którą mimo rozwodu, pozostaje w bardzo dobrej relacji.

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan byli małżeństwem prze 10 lat. Mają razem dwóch synów - siedemnastoletniego Stanisława oraz trzynastoletniego Tadeusza. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, to rozstali się z klasą i na spokojnie. Nadal mają dobre relacje i wspierają się wzajemnie.

Po rozwodzie aktor prowadzil calkiem przyjemne i dostatnie życie. Niczego mu nie brakowało, ale w 2019 r. spadła na niego bardzo ciężka choroba. Rozenek przeszedł udar, a jego stan był tak poważny, że rodzina spieszyła do szpitala, by się z nim pożegnać. Na szczęście mężczyzna wyrwał się śmierci z objęć. Niestety okres choroby, a potem rekonwalescencji, bardzo negatywnie wpłynęły na jego finanse. Rozenek popadł w długi, z których próbuje się wykaraskać do dziś. Teraz już nie stoi nad przepaścią, choć był na granicy ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Był też zmuszony sprzedać dom.

W stanięciu na nogi, również finansowo, wspiera go Małgorzata. Aktor zdradził w ostatnim wywiadzie, że prezenterka nie oczekuje od niego alimentów dla synów: Małgosia wspiera mnie w alimentach, nie wymaga ich ode mnie. Spłacam straszne długi, straszne. Jakoś idzie w dobra stronę, w bardzo dobrą. Teraz jest w ogóle lepiej. Mogłem marzyć o takiej sytuacji. Taka postawa jest godna pochwały.

Zobacz galerię: Małgorzata Rozenek bawi się modą. Oto jej najdziwniejsze stylizacje

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”
Sonda
Uważasz, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają