Jadwiga Barańska, gwiazda "Nocy i dni", prosiła już o śmierć. Jej stan nagle się poprawił! Mąż przekazał wieści

2023-09-22 4:20

Jeszcze kilka dni temu Jadwiga Barańska (88 l.) była w bardzo złym stanie i dosłownie żegnała się z życiem. Pogarszający się wzrok i pęknięte w wyniku upadku biodro sprawiły, że aktorka prosiła bliskich, by pozwolili jej umrzeć. Ale właśnie dotarły do nas dobre informacje! Niezapomniana Barbara Niechcic z „Nocy i dni” po raz pierwszy od dawna stanęła na nogi! Jej mąż nie posiada się z radości. Poznajcie szczegóły.

Jadwiga Barańska, gwiazda "Nocy i dni", prosiła już o śmierć. Jej stan nagle się poprawił! Mąż przekazał wieści

Sytuacja, w jakiej znalazła się pani Jadwiga Barańska, była dramatyczna. Kilka tygodni temu jej mąż poinformował, że gwiazda kina zaczęła tracić wzrok, a w dodatku upadła na kamienie, przez co uszkodziła biodro i przestała chodzić.

PRZECZYTAJ TUTAJ: Jadwiga Barańska, gwiazda „Nocy i dni”, jest w tragicznym stanie. Leży nieruchomo, odmawia przyjmowania lekarstw. "Pozwólcie mi odejść"

Przykutą do łóżka Barańską zaczęły dopadać stany depresyjne. Odmawiała obecności pielęgniarki, przyjmowania leków i jedzenia. „Nie walczcie ze mną i pozwólcie mi odejść” – cytował jej słowa mąż artystki Jerzy Antczak.

Jadwiga Barańska zaczęła chodzić

Na szczęście dziś przekazał przyjaciołom i fanom aktorki pierwsze od tygodni dobre wieści.

„Kochani przyjaciele, wasze modlitwy i czułość sprawiły, że przed chwilą Jadzia wstała z pościeli i o własnych siłach doszła do łazienki – 15 kroków. Prosi, aby przekazać wam jej bezgraniczną wdzięczność i miłość!” – napisał na Facebooku podniesiony na duchu Antczak.

Nasi Partnerzy polecają