Janachowska zdradza, czy korzysta z pomocy niani. "O 9 dostajesz dziecko umyte, ubrane i gotowe do zabawy"

2022-07-28 13:08

Izabela Janachowska (36 l.) to prawdziwa bizneswoman. Celebrytka prowadzi swoją firmę, portal o ślubach i jest gwiazdą Polsatu. Jej grafik pęka w szwach, nic więc dziwnego, że ciężko pogodzić życie prywatne z opieką nad synem. Iza zdradza, czy na co dzień korzysta z pomocy niani.

Iza Janachowska

i

Autor: AKPA/Gałązka Iza Janachowska

Izabela Janchowska jest bardzo zabiegana. Realizuje swoje projekty związane z organizacją ślubów i wesel, ale przede wszystkim jest gwiazdą Polsatu. Prowadzi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a wkrótce będzie też gospodynią show "Nie mów pannie młodej". Na co dzień jednak jest przede wszystkim mamą Chrisa (3 l.), z którym chce spędzać każdą wolną chwilę. Nie ukrywa, że najlepszym do tego momentem są wspólne wyjazdy. 

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Janachowska czeka wakacje

Iza wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim bardzo dużo pracują. Ich grafiki pękają w szwach, dlatego wszystko organizują tak, aby mieć jak najwięcej czasu dla rodziny. - Dla nas zawsze takim momentem oddechu i naładowania baterii są nasze wyjazdy. W momencie jak jesteśmy w Polsce, to nasze grafiki są bardzo napięte, praktycznie mamy wypełniony każdy dzień. Wszystko po to, aby uzbierać kilka dni wolnych pod rząd, spakować się i wylecieć, i mieć ten czas taki totalnie wolny, totalnie dla siebie. Wtedy koncentrujemy się tylko na naszej miłości, na naszej rodzinie, na wspaniałym, aktywnym wypoczynku - wyznała Iza w rozmowie z Jastrząb Post. 

Czy Janachowska korzysta z pomocy niani?

Gwiazda Polsatu nie musi na niczym oszczędzać i może mieć do swojej dyspozycji cały sztab ludzi, którzy będą dbać nie tylko o porządek w jej domu, ale również będą się opiekować jej synem. To z pewnością ogromna wygoda, a w przypadku tak zapracowanej osoby jak Iza, również konieczność, aby mieć do dyspozycji nianię. Celebrytka przyznaje, że na co dzień korzysta z jej pomocy. Jednak, gdy wyjeżdżają na wakacje, sama z mężem zajmują się synkiem, co sprawia im wielką frajdę.

Potrzebujemy pomocy niani, kiedy jesteśmy tutaj na miejscu w domu. Jak już wylatujemy, to nie chcemy tracić ani chwili. Jak Chris był mniejszy, to mieliśmy pomoc, która latała z nami. Natomiast teraz nie chcemy tracić żadnego momentu. Od momentu, jak Chris się budzi, to chcemy robić wszystko razem. Oczywiście, to jest bardzo komfortowe, jak możesz się wyspać i o 9 dostajesz do pokoju dziecko dostarczone umyte, ubrane i gotowe do zabawy. Ale my lubimy te nasze poranki, lubimy razem myć ząbki, buźkę, ubieramy się. Moje dziecko jest tak super, ja go tak lubię, że chcę spędzać z nim każdą chwilę i chcemy wszystko robić wspólnie. Więc te wakacje są takie, że spędzamy 100% razem - dodała. 

Sonda
Też korzystasz z pomocy niani?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki