Jarek z Chłopaków do wzięcia rozstał się z żoną?!

i

Autor: Facebook/@Jarek Mergner Chłopak do wzięcia Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną?!

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną?! Sprawdziliśmy to

2022-07-06 13:44

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" w końcu znalazł miłość i ożenił się z Gosią. Fani programu kibicowali parze, a ślub Jarka był prawdziwą sensacją. Teraz pojawiły się zaskakujące doniesienia, jakoby uczestnik "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną! Sprawdziliśmy to. Czy Jarek Mergner i Gosia są razem?

Jarek Mergner: ślub

Jarek Mergner to jeden z najbardziej lubianych i najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna przez wiele lat bezskutecznie poszukiwał miłości, korzystając z rozmaitych dostępnych sposobów, w tym z usług biura matrymonialnego. Żadna z kobiet, które wcześniej poznawał Jarek z "Chłopaków do wzięcia", nie była jednak "tą jedyną". 

Wszystko wskazywało na to, że serce uczestnika programu skradła Gosia. Mężczyzna przyjeżdżał do jej rodzinnego Żagania na spotkania, a w 2021 roku para zaręczyła się. Fani programu nie posiadali się z radości, że Mergner w końcu znalazł drugą połówkę. Ślub Gosi i Jarka z "Chłopaków do wzięcia" wyemitowano w show Polsatu w kwietniu 2022 roku i z miejsca stał się on najgłośniejszym wydarzeniem ostatnich miesięcy. 

Kłopoty w związku Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia"?

Niedługo po ceremonii pojawiły się pierwsze plotki, jakoby w związku Jarka i Gosi nie wszystko układało się tak, jak powinno. Fani wskazywali, że sąsiadka, pani Ewa, nadmiernie ingeruje w życie pary, co może poskutkować szybkim rozstaniem. Mówiło się również o tym, że mężczyzna zdał mieszkanie komunalne w Chocianowie, zanim przeprowadził się do Żagania, więc w razie rozstania nie miałby gdzie wrócić. Niepokojącym sygnałem miało być także to, że Jarek z "Chłopaków do wzięcia" nie nosił obrączki na palcu.

Ostatecznie główny zainteresowany zabrał głos i zapewniał, że w jego małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku. "Jestem szczęśliwy, że poznałem taką żonę", mówił.

Pojawiły się jednak doniesienia, jakoby doszło do rozstania Jarka Mergnera i Gosi. Na facebookowej grupie zrzeszającej fanów programu "Chłopaki do wzięcia" jedna z użytkowniczek napisała, że Bogdan, znany jako "Grabarz", donosił o zakończeniu ich związku. Udało jej się porozmawiać z uczestnikiem show Polsatu. "Opowiadał, jak to się Jaruś rozstał z żoną", napisała fanka w jednym z komentarzy. 

"Mieszkanie to, co miał, oddał, i teraz mieszka w Sulęcinie" - pisała internautka. "Został z niczym" - dodała.

Na pytanie, skąd "Grabarz" z "Chłopaków do wzięcia" może wiedzieć o tym, co dzieje się z Jarkiem, skoro nie jest już uczestnikiem programu, fanka napisała: "Twierdzi, że cały czas mają kontakt, bo wszyscy wcześniej mieszkali obok siebie".

Czy Jarek z "Chłopaków do wzięcia" się rozwodzi?

Przeprowadziliśmy internetowe śledztwo, które pozwoliło na zweryfikowanie tych rewelacji. Jarek z "Chłopaków do wzięcia" regularnie zamieszcza filmy w serwisie YouTube. Wszystko wskazuje na to, że są one nagrywane w mieszkaniu Gosi, do którego się wprowadził.

Istotnie, Jarek Mergner nie nosi obrączki, jednak to dało się zauważyć już krótko po ślubie, a mimo to uczestnik "Chłopaków do wzięcia" sam mówił, że ma ten element biżuterii i są z Gosią szczęśliwym małżeństwem. Wszystko wskazuje zatem na to, że miłość Jarka z "Chłopaków do wzięcia" i jego ukochanej kwitnie!

Sonda
Oglądasz program Chłopaki do wzięcia?
Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE