Joanna Brodzik zmaga się z poważną chorobą. Aktorka długo czekała na diagnozę

i

Autor: akpa Joanna Brodzik zmaga się z poważną chorobą. Aktorka długo czekała na diagnozę

Joanna Brodzik zmaga się z poważną chorobą. Aktorka długo czekała na diagnozę

2022-04-22 14:20

Joanna Brodzik (49 l.) od dawna bardzo cierpi. Na co dzień zmaga się z dużym bólem, ale do tej pory lekceważyła te objawy. Dopiero teraz poszła do lekarza, który nie pozostawia złudzeń co dolega aktorce.

Lata temu Joanna Brodzik była u szczytu popularności. Wszystko dzięki serialowi "Magda M.", a później kolejnym częściom "Domu nad rozlewiskiem". Później aktorka zdecydowała się poświęcić swój czas rodzinie. W 2008 roku na świat przyszły bliźniaki Jan i Franciszek. Niestety są wcześniakami, co wymagało od Brodzik szczególnej opieki nad nimi. Praca zeszła na drugi plan. Teraz skupia się na pisaniu książek, graniu w teatrze, a przed kamerami widzieliśmy ją ostatnio w serialu "Receptura". Niestety od wielu lat, Asia zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Już jakiś czas temu aktorka żaliła się na dokuczliwe bóle kręgosłupa. Wtedy jednak zrzucała to na skutek uboczny chodzenia w wysokich szpilkach. Ból jednak nie mijał i Asia bardzo cierpiała, w międzyczasie trzeba przecież zajmować się domem, dziećmi i pracować.

W końcu Brodzik zdecydowała się odwiedzić lekarza, a dokładnie reumatologa.

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do reumatologa?

- Kolana mnie bolały, poszłam do reumatologa i się zaczęło - powiedziała w rozmowie z "Życie na gorąco".

Najważniejsze, że aktorka uzyskała pomoc i diagnozę. Odpowiednie leczenie z pewnością podniesie jej komfort życia.

Sonda
Czytałeś książki Joanny Brodzik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE