Przyjaciółki 20 sezon odc. 232. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 20 sezon odc. 232. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

Wygląda pięknie!

Joanna Liszowska bez doczepianych włosów i makijażu. Aż odbiera mowę na jej widok!

2023-03-31 13:11

Joanna Liszowska (44 l.) słynie z burzy pięknych blond włosów, ale nie wszyscy wiedzą, że część tych loków to po prostu doczepy. Aktorka jakiś czas temu postanowiła pokazać się fanom w naturalnej odsłonie: zaprezentowała swoje włosy i odsłoniła twarz, bez makijażu. Aż odbiera mowę na jej widok! Liszowska wygląda fenomenalnie.

Joanna Liszowska to znana i lubiana aktorka, której sławę dał popularny serial "Przyjaciółki". Jednym z charakterystycznych znaków Liszowskiej jest burza blond włosów. Niewiele osób jednak wie, że aktorce zdarza się stosować doczepiane włosy, a nawet peruki! Nie kryje jednak tego, jak wygląda bez tych wszystkich dodatków. Już jakiś czas temu postanowiła podzielić się z fanami swoim naturalnym wyglądem i opublikowała zdjęcie na Instagramie, które wprawiło wielu w osłupienie. Liszowska bez doczepianych włosów i makijażu wygląda inaczej, ale wciąż fenomenalnie! Trzeba przyznać, że prezentuje się wyśmienicie. To zdanie podzielają zresztą fani, którzy zalali aktorkę falą pozytywnych wpisów i komplementów w mediach społecznościowych.

Joanna Liszowska bez doczepianych włosów i makijażu. Aż odbiera mowę na jej widok!

Joanna Liszowska już dawno temu - nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz - pokazała się na Instagramie w naturalnej odsłonie. Bez makijażu i bez doczepianych włosów aktorka wciąż wygląda świetnie.

- I feel good (czuję się dobrze - z ang.). Czego i wam życzę! Może być pięknie - napisała Joanna Liszowska w jednym ze swoich wpisów, który opatrzyła naturalnym zdjęciem.

Fani byli zachwyceni. "Zawsze była Pani piękna, ale teraz to już Pani przesadziła", "nawet lepiej pani w swoich włosach", czytamy w licznych komentarzach na Instagramie. Jesteście ciekawi? Zdjęcie znajdziecie poniżej, oceńcie sami.

Zobacz również galerię zdjęć: Joanna Liszowska nie chce seksu ze Stramowskim

Sonda
Czy Joanna Liszowska jest dobrą aktorką?
Joanna Liszowska obawia się o przyszłość swoich córek
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają