Antek Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: Akpa Antek Królikowski i Joanna Opozda

Zwrot w sprawie

Joanna Opozda czeka na rozwód z Antkiem Królikowskim. Pojawiła się przeszkoda...

2023-01-05 5:06

W lutym minie rok od rozstania Joanny Opozdy (35 l.) i Antka Królikowskiego (34 l.). I chociaż trudno w to uwierzyć, małżonkowie wciąż czekają na termin pierwszej rozprawy rozwodowej. Według naszych ustaleń może do niej dojść najwcześniej pod koniec 2023 r. Ale to i tak nie zamyka sprawy. Bo byli kochankowie na pewno nie usłyszą wówczas wyroku.

To było jedno z najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorska para pobrała się w sierpniu 2021 r., a już pół roku później okazało się, że nie są razem. Na chwilę przed narodzinami synka Vincenta (11 mies.) do mediów dotarła wiadomość, że Antek Królikowski układa sobie życie z prawniczką Izą, a Joanna Opozda została samotną matką. Przez ostatnie miesiące byliśmy świadkami medialnej przepychanki między małżonkami. W tle pojawił się wątek alimentów, których aktor nie płacił na rzecz swojej pociechy. Konieczna była interwencja komornika.

Antek Królikowski nie zajmuje się synem?

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka – mówi nam przyjaciel aktorki.

Wygląda na to, że jeszcze przez długie miesiące sytuacja się nie zmieni. Skontaktowaliśmy się z sądem, który potwierdził, że termin pierwszej rozprawy rozwodowej nie został wyznaczony.

Wszystko wskazuje na to, że zostanie wyznaczony pod koniec roku. Bardziej realistyczny jest jednak 2024 r. – mówi nam nasze źródło. 

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy wypada zdradzać intymne szczegóły związku po rozwodzie?

Od czego zależy, czy będziemy szczęśliwi w miłości?

Posłuchaj tych porad! Być może spojrzysz na swój związek z lepszej perspektywy.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają