Joanna Opozda

i

Autor: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda pokazała, jak świętuje swój pierwszy Dzień Matki. "Vincent rano złożył mi życzenia" [ZDJĘCIE]

2022-05-26 16:21

Joanna Opozda (34 l.) w tym roku obchodzi swój pierwszy w życiu Dzień Matki. Z tej okazji opublikowała urocze zdjęcie z dzieckiem oraz wsparła samotne matki. Jej synek Vincent urodził się kilka miesięcy temu i wniósł prawdziwą radość w życie aktorki. Pomimo bolesnego rozstania z Antkiem Królikowskim (33 l.), świeżo upieczona mama nie czuje się samotna dzięki obecności ukochanego synka. Zobaczcie, jak Joanna Opozda świętowała 26 maja w dalszej części artykułu.

Ten rok nie rozpieszczał Joanny Opozdy, która musiała zmierzyć się z bolesną zdradą jej męża Antka Królikowskiego (33 l.) oraz agresywnymi wybrykami własnego ojca. Lekiem na jej cierpienie okazał się synek, który otrzymał imię Vincent. Szczęśliwa mama całe dnie spędza ze swoim maleństwem, oraz coraz częściej publikuje treści w mediach społecznościowych. W Dzień Matki pochwaliła się uroczą fotografią z maleństwem. Joanna Opozda nie ukrywała, że jest to dla niej mocno sentymentalny dzień.

Joanna Opozda świętuje swój pierwszy Dzień Matki

Aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z synkiem, a w opisie posta wyraziła swoją wdzięczność za pierwsze i jak dotąd jedyne dziecko. Przy okazji wysłała wsparcie wszystkim samotnym matkom, które mierzą się z chwilami zwątpienia.

Mój pierwszy Dzień Mamy 🥺 Jestem wzruszona 🥲 Vincnet rano złożył mi życzenia. Powiedział, że kocha mnie najbardziej na świecie 🥰 Mój syn jest uśmiechnięty, zdrowy i szczęśliwy. Po naszych wszystkich przejściach to najpiękniejszy prezent 💙 Mocno ściskam wszystkie mamy! Zwłaszcza te samotne, te w trudnych ciążach, te które siedzą ze swoimi dziećmi w szpitalach. Pamiętajcie jesteście wielkie 💙 Matki to prawdziwe wojowniczki 💙 - czytamy w opisie zdjęcia.

Królikowski znika i przeprasza za walkę sobowtórów. Fala hejtu
Sonda
Czy Antek Królikowski i Joanna Opozda się pogodzą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE