Aktorka szalała w centrum stolicy!

Tak imprezuje Joanna Opozda. Szampan i półnagie tancerki! Co ona wyprawiała na środku ulicy?! [ZDJĘCIA]

2023-07-10 5:30

Jak się bawić, to się bawić. Joanna Opozda drugiego lipca skończyła 35 lat, ale imprezę urodzinową zorganizowała dopiero w miniony weekend. Aktorka będąca w separacji z Antkiem Królikowskim (34 l.) znów korzysta z życia pełnymi garściami. Gwiazda zaprosiła przyjaciół do modnego klubu w Warszawie. To była noc pełna wrażeń. Zobaczcie, jak imprezuje Joanna Opozda w naszej galerii.

Tak Joanna Opozda świętowała urodziny. Szampan i półnagie tancerki! Co ona wyprawiała na środku ulicy?!

Joanna Opozda na co dzień skupiona jest na dziecku i sprawach sądowych, które czekają ją i Antka Królikowskiego. Kilka razy odwiedzała też ostatnio komendę policji. W sobotni wieczór mama małego Vincenta (17 mies.) miała jednak wychodne. W końcu jej też się coś od życia należy. Zadbała o odpowiednią opiekę dla synka, a potem pewnym krokiem ruszyła w miasto. Choć swoje urodziny obchodziła 2 lipca, huczną imprezę urodzinową urządziła dopiero 8 lipca czyli w dzień urodzin Izy, nowej partnerki Antka Królikowskiego.

NIE PRZEGAP: Jeszcze niedawno Joanna Opozda narzekała na brak pieniędzy. Spadliśmy z krzesła, gdy zobaczyliśmy, ile kosztuje jej kapelusz! Antek też się zdziwi

Joanna Opozda wystroiła się do klubu

Najpierw Joanna Opozda odwiedziła fryzjera i wizażystkę, by zrobić się na bóstwo, a później dołączyła do czekających na nią w jednym z modnych klubów stolicy przyjaciół. Życzenia aktorce przyszli złożyć m.in.: Magdalena Stępień (30 l.), Rafał Maślak (34 l.), Tadeusz Łysiak (30 l.), Eva Minge (56 l.), Julia Wieniawa (25 l.), Agnieszka Mrozińska (34 l.). Było naprawdę gorąco. Solenizantka i goście szaleli na parkiecie do rana, oglądali odważne występy rozgrzanych i półnagich tancerek, a także wznosili liczne toasty. Obsypali Joasię licznymi prezentami, wśród których dominowały kwiaty. W końcu każda kobieta uwielbia je dostawać.

Joanna Opozda wyszła z klubu mocno zmęczona. Do tego stopnia, że przykucnęła na środku ulicy.

Najważniejsze jednak, że impreza się udała!

Zobaczcie w naszej galerii, jak imprezowała Joanna Opozda.

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem
Sonda
Czy Joanna Opozda powinna wykorzystywać dziecko do reklam?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany