Joanna Opozda w ramionach tajemniczego przystojniaka. Wiemy, kim jest! Zobaczcie zdjęcie

i

Autor: instagram/@asiaopozda Joanna Opozda w ramionach tajemniczego przystojniaka. Wiemy, kim jest! Zobaczcie zdjęcie

To znany fotograf!

Joanna Opozda w ramionach tajemniczego przystojniaka. Wiemy, kim jest! Zobaczcie zdjęcie

2022-12-18 14:46

W sobotni wieczór Joanna Opozda (34 l.) bawiła się w towarzystwie przyjaciół, co pokazała na Instagramie. Szczególną uwagę przykuło zdjęcie, na którym widać, jak przytula tajemniczego mężczyznę. To znany fotograf! Co ich łączy?

Joanna Opozda to popularna aktorka, która w ostatnim czasie przechodziła trudny okres. Mocno przeżyła rozstanie z Antkiem Królikowskim, który miał zostawić ją dla sąsiadki. Aktorka sama zajmowała się ich wspólnym synem, Vincentem, który urodził się w lutym br., a niedługo po porodzie wróciła również do aktywności zawodowej. 

Trzeba przyznać, że gwiazda nie próżnuje - pracuje również na Instagramie, gdzie poza treściami sponsorowanymi można znaleźć także urocze kadry z Vincentem oraz jej zdjęcia, które zachwycają fanów. W sobotni wieczór Joanna Opozda postanowiła odpocząć od obowiązków i udała się na imprezę, co zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Uwagę fanów przyciągnęło przede wszystkim zdjęcie aktorki z tajemniczym mężczyzną. To fotograf gwiazd!

Joanna Opozda przytula tajemniczego mężczyznę. Wiemy, kim on jest

Nie tak dawno Joanna Opozda opowiadała o nowej miłości. Wyznała wówczas, że "to nie jest odpowiedni czas". Łączono ją jednak z Malikiem Montaną, z którym widziano ją w pewnym warszawskim klubie. Teraz młoda mama wybrała się na imprezę ze znajomymi - w tym mężczyzną, którego przytulała na zdjęciu opublikowanym na Instastories. 

Tajemniczy przystojniak, który pozuje do fotografii z Joanną Opozdą, to fotograf gwiazd, Andy Laughter. Mężczyzna ma na swoim koncie współprace z takimi osobami jak Osi Ugonoh, Sandra Kubicka, Małgorzata Foremniak, Tomek Ciachorowski czy Honorata Skarbek. Prawdopodobnie z aktorką łączą go przyjacielskie relacje. 

Joanna Opozda w ramionach tajemniczego przystojniaka. Mamy zdjęcie!

i

Autor: instagram/@asiaopozda Joanna Opozda w ramionach tajemniczego przystojniaka. Mamy zdjęcie!
Sonda
Lubisz Joannę Opozdę jako aktorkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany