Mamy zdjęcia

Joanna Opozda z synkiem w szpitalu. Niewiarygodne, jak zachował się Antek

2023-01-10 5:26

Joanna Opozda (35 l.) od roku żyje w ciągłym stresie. Gwiazda na chwilę przed narodzinami synka została sama i cały trud wychowania Vincenta (11 mies.) spoczął na niej. Niestety, od początku chłopiec ma problemy ze zdrowiem. Jak się dowiedzieliśmy, ostatni okres świąteczny spędził ze swoją mamą w szpitalu. Na szczęście sytuację udało się opanować.

Synek Opozdy i Królikowskiego ma problemy zdrowotne

O tym, że Vincent ma problemy zdrowotne, Asia opowiedziała w jednym z wywiadów. – Vini miał równo miesiąc, kiedy trafił do szpitala z bardzo wysoką gorączką. Lekarze postawili diagnozę: odmiedniczkowe zapalenie nerek. Spędziliśmy tam dwa tygodnie, podczas których spałam przy nim na podłodze. Mały przechodził bardzo bolesne badania: częste pobieranie krwi, cewnikowanie, które strasznie przeżywałam. I byłam w tym kompletnie sama. Nasz pobyt na oddziale też był dla mnie przełomem – mogliśmy przeczytać w „Party”.

W tym trudnym czasie nie mogła ona liczyć na wsparcie męża. Bo chociaż Antek Królikowski (34 l.) deklaruje, że chciałby naprzemiennej opieki, nie odwiedza synka i wciąż nie płaci zasądzonych alimentów, a sprawą – o czym poinformowaliśmy jako pierwsi – zajął się prokurator. Teraz grozi mu nawet rok więzienia.

Vincent trafił do szpitala!

Problemy z alimentami to niejedyne zmartwienie Opozdy. Jak zdradza nam jej przyjaciółka, niedawno trafili z synkiem do szpitala. Co więcej, tam spędzili świąteczny czas – Vincent miał wysoką gorączkę, konieczna była hospitalizacja. Zamiast cieszyć się wolnym czasem, spędzili go w szpitalu – dowiadujemy się. – Sytuacja była bardzo poważna, ale została opanowana. Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka – dodaje nasze źródło.

Dzięki temu, że Vincent poczuł się lepiej, Asia mogła wyjechać z nim do Krakowa.

Medialna wojna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy Tobie też zdarzyło się trafić do szpitala w święta?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.