Gwiazda "M jak miłość" odchodzi z zawodu! Czym zajmie się Joanna Sydor?

2022-01-28 17:38
Joanna Sydor zrezygnowała z aktorstwa!
Autor: AKPA

Joanna Sydor (47 l.) to polska aktorka, której rozgłos przyniosła rola w "M jak miłość". Kobieta zagrała jeszcze kilka postaci epizodycznych w innych produkcjach, a następnie zniknęła ze świata show-biznesu. Dziś można zobaczyć ją głównie na deskach teatrów. Poza tym prowadzi ona własną firmę, która pozwala jej realizować się artystycznie.

Joanna Sydor to aktorka, która zasłynęła dzięki roli Teresy Makowskiej-Jakubczyk w "M jak Miłość". Poza tym można było ją zobaczyć na planach innych popularnych seriali, na przykład "Na dobre i na złe", "Hotelu Paradise", "Ojca Mateusza", "Prawa Agaty", "Komisarza Alexa" i wielu innych. Grała ona jednak role epizodyczne, a nie pierwszoplanowe. Krótko przed pandemią kobieta postanowiła opuścić świat show-biznesu. Teraz sporadycznie gra w teatrze oraz… zajmuje się projektowaniem wnętrz. Joanna Sydor w 2014 roku ukończyła studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i najwyraźniej to w branży architektonicznej zamierza się spełniać. 

We wrześniu 2021 roku opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym napisała, że "upiększa świat wnętrzami".

Poza tym posiada ona profil firmowy swojej pracowni, na którym pokazuje swoje projekty, a także dzieli się inspiracjami. Jak sama o sobie pisze:

"Moją największą miłością jest sztuka – szeroko rozumiana, która potrafi oddziaływać na człowieka, jego estetykę, funkcjonowanie, samopoczucie, życie.

Dlatego równie mocno jak teatr, 🎭 film, aktorstwo kocham architekturę wnętrz. Dla mnie piękno ukryte jest wszędzie, zwłaszcza w przestrzeni, w której żyjemy. Projektuję rzeczywistość inspirowaną moją wrażliwością, temperamentem, wyczuciem struktur i kolorem. Łączę w jedną, różnobarwną acz spójną całość, jednocześnie troszcząc się o to, aby projekty i realizacje odzwierciedlały osobowość klientów, dla których pracuje. Czasami styl i potrzeby codziennego życia moich klientów znacząco różnią się od moich, wtedy wkraczam w ich świat, zapoznaje się z nim i tworzę.

☝️W swoich projektach kieruję się elegancją, prostotą oraz klasyką połączoną z nowoczesnością. W moich realizacjach korzystam z naturalnych materiałów. Dużą wagę przywiązuje do detali oraz funkcjonalności i ergonomii wnętrz.

Dbam, aby nakreślona przestrzeń idealnie komponowała się z osobami, które będą z niej korzystać ✨”

Chcielibyście skorzystać z usług Joanny Sydor w zakresie projektowania wnętrz? Dajcie znać w komentarzach!

Zobaczcie również w naszej galerii, jak zmieniała się Joanna Sydor na przestrzeni lat!

Sonda
Lubiliście Joannę Sydor w "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE