Julia Kamińska pokazała nowego partnera

i

Autor: AKPA/Gałązka

Miłość kwitnie

Julia Kamińska pokazała nowego partnera. To zabójczo przystojny biznesmen z Izraela

2022-09-23 16:49

Julia Kamińska (35 l.) to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Uli Cieplak z serialu "BrzydUla". W 2021 roku gwiazda rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Piotrem Jaskiem (55 l.). Kilka dni temu Kamińska pokazała na Instagramie zdjęcia z nowym ukochanym. Jak ustalił jeden z tygodników, to izraelski przedsiębiorca.

Julia Kamińska to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Uli Cieplak w serialu TVN "BrzydUla". Widzowie doskonale znają ją również z produkcji takich jak "Na dobre i na złe", "Singielka" czy "Na Wspólnej". Poza tym Julia Kamińska jest aktorką dubbingową i użyczyła swojego głosu wielu postaciom animowanym z filmów dla dzieci. 

W latach 2009-2021 gwiazda była związana ze scenarzystą "BrzydUli", Piotrem Jaskiem. Przez 12 lat tworzyli szczęśliwą i zgraną parę, która doskonale łączyła życie zawodowe i prywatne. Ze względu na dużą, bo 20-letnią różnicę wieku, budzili zainteresowanie mediów. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Kamińska i Jasek rozstali się pod koniec grudnia 2021 roku. Mimo to, pozostawali w dobrych stosunkach i nadal współpracowali m.in. nad debiutancką płytą Kamińskiej. Byli partnerzy nigdy nie skomentowali publicznie przyczyn rozpadu swojego związku.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Julia Kamińska odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Kobieta opublikowała zdjęcie z przystojnym blondynem, które podpisała "Tęsknię za tobą". W rozmowie z portalem Jastrząb Post potwierdziła, że jest w związku

Opublikowałam takie zdjęcie, domyślałam się, że sporo namiesza. Na zdjęciu jestem ja z moim partnerem i tylko tyle powiem. Nie powiem, jak się poznaliśmy i nie będę udzielać żadnych informacji [...]. Jestem szczęśliwa.

Informator tygodnika "Na żywo" zdradził, kim jest ukochany Julii Kamińskiej i opowiedział o szczegółach ich pierwszego spotkania.

To Roie Wienstein, izraelski przedsiębiorca. Poznała go tego lata w czasie wakacji w Ziemi Świętej. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Na początku września zakochani wybrali się na Kaszuby, gdzie wypoczywali i spędzali razem czas. Jak poinformowało źródło tygodnika, mężczyzna poznał nawet byłego partnera Kamińskiej.  

Poznał jej znajomych, nawet Piotra, przez internet, bo Julia łączyła się z nim w sprawach zawodowych. Nadal pracują wspólnie nad scenariuszami. Roie rozumie, że z Piotrem łączy Julię przyjaźń i praca. Nie czuje się zagrożony.

Pasują do siebie?

Sonda
Lubisz Julię Kamińską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE