Powodzi się!

Julia Wieniawa pławi się w luksusie. Nie uwierzycie ile płaci za noc w greckim hotelu. Kwota zwala z nóg!

2023-08-16 5:25

Tacy to pożyją! Julia Wieniawa (25 l.) i Nikodem Rozbicki (31 l.) odpoczywają na kolejnych wakacjach. Tym razem zawitali na grecką wyspę Mykenos, ale nie byle gdzie, bo do kurortu, w którym pobyt musi ich słono kosztować. Najwyraźniej nie szczędzą grosza na zagraniczne wojaże.

Julia i Nikodem są jedna z najgorętszych par show-biznesu. Zakochani wybrali się do Grecji, a tam rozkoszują się wszelkimi dobrodziejstwami, popijając drinki z palemką, pływając na jachtach, zażywając kąpieli słonecznych i szalejąc w Morzu Śródziemnym. Krótko mówiąc pławią się w luksusach i to dosłownie.

Wieniawa na wakacje w Grecji wydała krocie

Z relacji Wieniawy wynika, że zatrzymali się w hotelu Mileo Mykonos, gdzie doba dla dwóch osób to koszt minimum 2500zł. A jeśli do tego doliczy się dodatkowe atrakcje i jedzenie na mieści, to spokojnie jeden dzień na Mykenos kosztuje ich ponad 3000zł, a może nawet i 4000zł. Ale kto bogatemu zabroni?! W końcu przyjemności w życiu nie należy sobie odmawiać. Oboje każdego dnia intensywnie pracują, zarówno na planach filmowych, jak i w różnych innych projektach. Julka z pewnością szybko odrobi te wydatki na instagramowych reklamach.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Sonda
Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?
Listen on Spreaker.