Julia Wieniawa o ciąży mówi wprost. Nieprawdopodobne słowa

2024-06-11 4:30

Julia Wieniawa to jedna z bardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. 25-letnia artystka na swoim koncie ma wiele interesujących ról w filmach, serialach oraz w teatrze. Od jakiegoś czasu bierze udział w nowej produkcji. Nie uwierzycie, co nam o niej powiedziała. Gwiazda wyznała też prawdę na temat tego, czy w najbliższym czasie chce zostać mamą.

Julia Wieniawa w ostatnim czasie nieźle zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda wzięła udział w nowym filmie, w którym zagrała kobietę w ciąży. 25-latka na planie "Dalej jazda!" zagra bowiem przyszłą mamę. W ekskluzywnej rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, jak pracuje się jej na planie. Młoda gwiazda zdradziła też, czy prywatnie w najbliższej przyszłości planuje ciążę.

Zobacz też: Julia Wieniawa zaskoczyła fanów. Pokazała ciążowy brzuszek! Ale to nie koniec dobrych wieści

Julia Wieniawa o pracy na planie "Dalej jazda!"

W piątek, 7 czerwca 2024 roku odbył się press day filmu "Dalej Jazda!". Julia Wieniawa zapozowała do zdjęć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miała na sobie sztuczny ciążowy brzuch. 25-latka w rozmowie z nami wyznała, jak pracuje jej się na planie produkcji.

Okazuje się, że Julia Wieniawa pierwszy raz wciela się w postać kobiety ciężarnej. Aktorka powiedziała, że na planie czeka na nią jeszcze kilka etapów tego stanu.

"Super! Na razie się przyzwyczajam do mojego nowego brzuszka. Jest to moja pierwsza rola kobiety ciężarnej. Teraz mam "na sobie" sześć miesięcy, potem będę miała dziewięć miesięcy... Jeszcze scena po porodzie. Także jest ciekawie" - powiedziała Wieniawa z uśmiechem na ustach w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz też: Polki na czerwonym dywanie w Cannes. Wystarczyło słono zapłacić

Wieniawa nie myśli na razie o dziecku

Zwróciliśmy uwagę, że sztuczny brzuch jest bardzo realistyczny. Gwiazda podchwyciła temat i potwierdziła, że atrapa jest bardzo podobna do takiego, który w rzeczywistości mają kobiety w ciąży. Z uśmiechem na ustach wspomniała też o sobie. Młoda aktorka podkreśliła, że na razie nie myśli jednak o ciąży.

"Ja mam tutaj pępuszek nawet. Nie będę się rozbierać, żeby wam pokazywać, ale jest bardzo realistyczny ten brzuch i się śmieje, żeby mi się za wcześnie nie spodobał taki brzuszek... bo chyba jeszcze nie jest czas" - dodała wyraźnie rozbawiona aktorka.

Zobacz też: Julia Wieniawa szaleje w Cannes niczym zagraniczna gwiazda. Wszyscy patrzą tylko na jedno

Julia Wieniawa jest w związku na odległość

Prywatnie - według oficjalnych informacji - jest związana z nieco starszym od siebie Nikodemem Rozbickim (32 l.), jednak ich związek przechodzi właśnie trudną próbę. Nikodem obecnie mieszka w Stanach, gdzie kończy szkołę aktorską. Związek na odległość nie jest łatwą sprawą, ale kto wie? Może rozłąka jeszcze bardziej ich do siebie zbliży.

Zobacz też: Julia Wieniawa ostro odpowiada hejterom: "Wcale nie gwiazdorzę"!

Zobacz naszą galerię: Julia Wieniawa pokazała ciążowy brzuszek

Sonda
Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?
Julia Wieniawa o pracy na planie filmu "Dalej Jazda!"
FATALNY ROMANS legendy TVP! Prawie puściła go z torbami... Historia z Koprem

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki