Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała chłopaka!

i

Autor: Instagram/@golebiowska.julka

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała chłopaka! Przystojny?

2022-05-02 12:13

Małżeństwo Julii (27 l.) i Tomasza (33 l.) ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie było udane i para postanowiła wziąć rozwód. Jeszcze zanim to nastąpiło, Julia weszła w nowy związek. Do tej pory nie pokazywała wybranka swojego serca w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła to zmienić!

Julia i Tomasz to bohaterowie 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ta dwójka od początku nie tworzyła szczęśliwego małżeństwa. Bardzo szybko zaczęło dochodzić między nimi do konfliktów. Tomasz wprost stwierdził, że jego żona nie jest dla niego atrakcyjna i powinna zrzucić kilka kilogramów. Para rozstała się jeszcze w trakcie trwania programu. Julia nie ukrywała, że czuła się rozczarowana i upokorzona. Nie chciała zostać w mieszkaniu Tomasza, a ten jej nie zatrzymywał.

Małżeństwo tej pary było tak burzliwe, że nie mogło zakończyć się inaczej, niż rozwodem. Julia i Tomasz podpisali papiery rozwodowe w marcu. O nowym związku dziewczyna poinformowała jeszcze pod koniec 2021 roku. Jak się okazało, wcale nie żałuje uczestnictwa w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Dzięki temu programowi udało jej się znaleźć miłość. Nowy partner skontaktował się z nią za pośrednictwem mediów społecznościowych. Julia nie zdradza jednak wielu szczegółów na temat tego związku. Chwaliła się za to zdjęciami z randek i romantycznych wypadów. Niedawno dostała od ukochanego ogromny bukiet róż!

Po miesiącach ukrywania nowego partnera, Julia w końcu zamieściła z nim zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Na fotografii widzimy przystojnego bruneta z lekkim zarostem. Obserwatorki Julii od razu zauważyły podobieństwo do Luke'a Perry'ego, gwiazdora serialu "Beverly Hills, 90210".

Przedstawiam Wam mojego Romeo - oto Dominik!! 😁😁 Trochę to trwało zanim się ujawnił, ale nadszedł ten czas 😘😘 Jestem bardzo szczęśliwa i każdemu z Was życzę takiej miłości jakiej doświadczam ja 🙂 - napisała Julia.

Julia i Dominik

i

Autor: Instagram/@golebiowska.julka

Julii i Dominikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE