Justyna i Tomasz z Rolnik szuka żony 9 rozstali się?!

i

Autor: FB/@BadzmyRazem.TVP

Byli zaręczeni...

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony 9" rozstali się?! Z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia

2023-02-28 21:15

Justyna i Tomasz to para, która powstała za sprawą programu "Rolnik szuka żony 9". W świątecznym odcinku mężczyzna poprosił wybrankę swojego serca o rękę, a ta bez wahania przyjęła zaręczyny! Do tej pory zakochani byli dość aktywni w mediach społecznościowych i chętnie pokazywali fanom swoje wspólne zdjęcia. Teraz po fotografiach nie ma już śladu... Czy Justyna i Tomasz podjęli decyzję o zakończeniu związku?

Justyna i Tomasz to para, która poznała za sprawą 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik niemal od razu poczuł miętę do 32-letniej Ślązaczki i szybko zaczął ją nazywać swoją faworytką. Po tym, jak jego gospodarstwo opuściła 27-letnia Katarzyna, Tomasz postanowił odesłać do domu również 23-letnią Klaudię, aby móc poznawać się z Justyną już sam na sam. Na planie programu zakochani wyznali sobie miłość i planowali wspólne zamieszkanie, a w odcinku świątecznym Tomasz klęknął przed Justyną i poprosił ją o rękę! Kobieta przyjęła oświadczyny bez chwili zawahania.

Niestety, wiele wskazuje na to, że ich związek to już przeszłość. Z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia.

To koniec związku Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony 9"? Usunęli wspólne zdjęcia

Justyna i Tomasz udzielali się na Instagramie i chętnie pokazywali internautom zdjęcia, na których są razem. W pewnym momencie wspólne fotografie zniknęły jednak z ich profilu. Niestety, taki krok najczęściej świadczy o zakończeniu relacji. Tak samo było w przypadku Tomka K. i Kasi, którzy niedawno potwierdzili rozstanie. Jak możemy zobaczyć, profil Justyny i Tomasza świeci pustkami. Pozostaje mieć nadzieję, że ta dwójka woli pielęgnować swoją miłość w spokoju i nie chce mieć medialnego związku. Jak jest naprawdę, dowiemy się zapewne w najbliższym czasie.

Justyna i tomasz ig

i

Autor: IG/@9justyna0_tomasz

Zobaczcie zdjęcia z finału "Rolnik szuka żony 9" w naszej galerii!

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany