Rolnik szuka żony 9: odcinek świąteczny. Tomasz oświadczył się Justynie!

i

Autor: FB/@BadzmyRazem.TVP, @rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 9": odcinek świąteczny. Tomasz oświadczył się Justynie! Druga para planuje ślub [ZAPIS RELACJI]

2022-12-25 21:39

Świąteczne odcinki "Rolnik szuka żony" to już tradycja. Jak co roku Marta Manowska odwiedziła pary, które powstały za sprawą randkowego show, aby towarzyszyć im w przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Było wiele wzruszeń i... zaręczyny! Zobaczcie, co jeszcze się działo.

Odcinki świąteczne randkowego show "Rolnik szuka żony" to już tradycja. Co roku w Boże Narodzenie fani programu siadają przed telewizorami, aby dowiedzieć się, co słychać u ich ulubionych par. Widzowie czekali na wieści z domu Michała i Adrianny, którzy są już po zaręczynach, Tomka K. i Kasi, Klaudii i Valentyna oraz Tomasza R. i Justyny. Marta Manowska odwiedziła cztery pary znane już widzom "Rolnika", a z piątą, czyli Zuzią i Konradem rozmawiała przez kamerkę.

"Rolnik szuka żony 9": odcinek świąteczny. Co się działo?

W świątecznym odcinku 9. edycji programu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska odwiedziła cztery szczęśliwe pary, aby towarzyszyć im w przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Widzowie mieli okazję zobaczyć, jak przyrządzają świąteczne potrawy, ubierają choinkę oraz przyjmują gości. Zakochani podzielili się również historiami ze wspólnego życia i zdradzili, jak potoczyły się ich losy po programie.

Tak, jak podejrzewali fani programu, w świątecznym odcinku Tomasz R. oświadczył się JustynieAda i Michał zdradzili, że poważnie przygotowują się do ślubu. Mają już wyznaczoną datę oraz zarezerwowaną salę weselną. Wraz z początkiem nowego roku, Valentyn przeprowadza się ze Sławna na Podlasie. Chłopak zamieszka razem z Klaudią. Na razie nie planują zaręczyn ani ślubu, choć oczywiście chcą stanąć na ślubnym kobiercu w odpowiednim czasie. Tomek K. i Kasia nie mają żadnych poważnych planów. Młodzi zakochani nie myślą o przeprowadzce, zaręczynach czy weselu. Zamiast tego cieszą się trwającą chwilą i rozwijają swoje uczucie powoli.

Zobaczcie, co jeszcze działo się w odcinku świątecznym 9. edycji "Rolnik szuka żony"!

Relacja z "Rolnik szuka żony 9", odcinek świąteczny

19:20

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w odcinku świątecznym 9. sezonu "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie zwiastun!

20:24

Zaczynamy!

20:27

Michał odwiedził Klaudię i Valentyna! Chłopak pochwalił urodę pięknej rolniczki z Podlasia. Całą trójką pojechali wybrać choinkę. Ada w tym czasie pomaga przyszłej teściowej przygotowywać potrawy świąteczne. Michał szuka idealnej choinki, bo będzie to pierwsze drzewko, które będzie ubierał ze swoją narzeczoną.

- On dobrze wybiera i kobiety i choinki... - zauważył Valentyn.

20:28

Michał i Ada przygotowują się do ślubu! Mają już datę i salę! Niestety, nie zdradzili, kiedy odbędzie się ceremonia...

20:30

W odcinku pojawiła się piąta para 9. edycji "Rolnik szuka żony"! To Zuzia, kandydatka Mateusza i Konrad, kandydat Klaudii. Ta dwójka zwróciła na siebie uwagę podczas nagrań do odcinka finałowego. Od razu między nimi zaiskrzyło! Dziewczyna chwali Konrada za jego dojrzałość.

20:29

Valentyn zamierza zamieszkać u Klaudii już w Sylwestra! Michał bardzo cieszy się, że rodzice Ady dobrze go przyjęli i "wypuścili" swoją córkę z Łodzi na Podlasie. Dzięki temu narzeczeni mogą mieszkać razem.

20:32

- W końcu roku kończę swoje dotychczasowe życie nad morzem i przeprowadzam się do Klaudii. Chcemy przeżyć pierwsze święta razem - powiedział Valentyn przed kamerą.

- Z Valentynem łatwiej mi mówić o uczuciach. Nie wymuszam tego na sobie - dodała Klaudia.

Valentyn nie spodziewał się, że "wyląduje" na Podlasiu!

20:37

- Ten rok był przełomowy, wiele zmienił, a najważniejsze jest to, jaki jest finał. [...] Zdecydowanie najlepsze jest to, że będziemy razem, reszta to tylko dodatki. Na początku miałam ogromny problem, że teraz jesteśmy "my", a nie tylko "ja" i "on" - powiedziała Ada przed kamerą.

- Cieszę się, że jesteśmy razem, że to się tak rozwija. Nie myślałem, że tak szybko pojawi się uczucie, które nazwę miłością. Po dwóch tygodniach mówiłem jej: "kocham cię" - dodał Michał.

Para ubiera pierwszą wspólną choinkę. Zawiesili dzwoneczki, które mają symbolizować dzwony ślubne!

20:39

Tomasza R. i Justynę dzieli 400 kilometrów, ale ich uczucie jest silniejsze i nie zważają na odległość. Tomek bardzo zaprzyjaźnił się z 9-letnim synem Justyny, Wiktorem. Kobieta bała się ich pierwszego spotkania, ale teraz widzi, że Tomek traktuje Wiktora jak własnego syna.

- Wiktorowi bardzo brakuje ojca - powiedziała przed kamerą.

Para kupiła sobie koszulki z napisem "Nasze pierwsze wspólne święta". Uroczo!

20:40

Tomek K. i Kasia ubierają pierwszą wspólną choinkę.

- Kiedy spędzam czas z Tomkiem, czuję się kompletna. Wszystko dzieje się naturalnym, spokojnym tempem, nie spieszymy się - powiedziała Kasia przed kamerą.

- Przy Kasi czuję się spełniony, szczęśliwy. Jedno z moich największych marzeń właśnie się spełnia - dodał Tomek.

Kasia czuje się w domu Tomka, jak u siebie!

20:41

Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" życzył fanom programu miłości, szczęścia i zdrowia! Życzenia złożyli też Kamila, Stanisław i Elżbieta z 8. edycji, a później Mateusz z 9. edycji.

20:43

Marta Manowska zaskoczyła Justynę i Tomka podczas ubierania choinki!

20:44

Marta odwiedziła również Klaudię i Valentyna. Zakochani są wyznawcami prawosławia, ale będą obchodzili podwójne święta - w grudniu i w styczniu, ponieważ tata rolniczki jest katolikiem.

- U mnie na święta zjeżdża się cała rodzina, śpiewamy kolędy przy stole, zawsze parami - opowiedziała Klaudia. Dziewczyna dodała również, że wybiera się do cerkwi, gdzie odbywać się będzie prawosławny odpowiednik katolickiej pasterki. Trwa on aż trzy godziny!

20:48

Michał i Ada zdradzili Marcie co nieco opowiedzieli o ślubie!

- To będzie bardzo ważna ceremonia w naszym życiu - powiedziała ukochana rolnika.

Później całą trójką wspominali minione chwile, m.in. rejs statkiem i pierwsze wyznania miłości!

20:49

Tomek i Kasia ozdabiają okna świątecznymi wzorkami. Zakochanych odwiedziła Marta!

- To jest najfajniejsze, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Coraz ciężej się rozstawać - powiedział Tomek przed kamerą.

Para opowiedziała, co jest dla nich najważniejsze w święta. To dla nich okres rodzinny, pełen nadziei i ciepła. Tomek opowiedział też o nietypowym zwyczaju w swojej rodzinie: do pieroga wkłada się monetę jednogroszową. Osoba, która ją znajdzie, będzie miała szczęście w nadchodzącym roku!

20:54

Małgosia i Paweł z 4. edycji, Robert i Agnieszka z 2. edycji oraz Marta i Paweł z 7. edycji złożyli widzom życzenia!

20:55

Justyna wspomina moment, kiedy jej syn zapytał Tomka, czy może już mówić do niego "tato". Była bardzo wzruszona!

- To jest osoba, której szukałam tyle lat. Wiem teraz, co to miłość i rodzina - powiedziała przed kamerą.

20:58

Rodzice Michała i Ady poznają się w święta. Ich mamy mają bardzo podobne charaktery, więc na pewno się dogadają. Podejrzewają, że między ich ojcami również nie będzie "iskier".

- Nie wiem, czy mogę sobie jeszcze czegoś życzyć, mając Michała. Michał daje mi spokój i bezpieczeństwo, a to jest najważniejsze, czego w życiu potrzebowałam - powiedziała Ada przed kamerą.

21:01

Tomek R. oświadczył się Justynie! Co za wzruszająca chwila.

- To się dzieje naprawdę, czy to mi się śni? - zapytała Justyna przed kamerą.

Kobieta podejrzewała, że Tomek oświadczy jej się za dwa lata, więc była bardzo zaskoczona, wzruszona i szczęśliwa.

21:04

Klaudia przyznała, że początkowo miała duże opory przed zamieszkaniem razem z Valentynem. Teraz, gdy zdążyli się bardziej poznać, jest już na to gotowa.

- Jest między nami tak dobrze, że nie chciałabym niczego zmieniać - powiedziała przed kamerą.

Para powoli myśli o zaręczynach i ślubie!

21:09

Tomek K. i Kasia nie chcą wybiegać daleko w przyszłość i planować ślubu czy dzieci. Na razie chcą skupić się na trwającej chwili.

- Ten rok był pełen niespodzianek i to pozytywnych niespodzianek. W tym roku nauczyłam się, że nie warto unosić się honorem i walczyć o to, na czym nam zależy - powiedziała Kasia przed kamerą. Mimo młodego wieku, jest bardzo dojrzała.

21:13

Valentyn i Klaudia, Tomek K. i Kasia, Tomasz R. i Justyna, Konrad i Zuzia oraz Ada i Michał złożyli widzom życzenia bożonarodzeniowe. Nie zabrakło również uczestników poprzednich edycji, na przykład Stanisława (1. edycja) i Jakuba (6. edycja).

21:14

Dziękujemy, że byliście z nami. Wesołych świąt!

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany