Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna!

i

Autor: AKPA/Piętka

Podobny do mamy?

Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna! 17-letni Stanisław zrobi karierę w modelingu?

2023-01-31 13:35

Justyna Steczkowska (50 l.), jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, doczekała się trójki dzieci: Leona (22 l.), Stanisława (17 l.) i Heleny (9 l.). Młodszy z synów piosenkarki, w tym roku skończy 18 lat. Chłopak miał już okazję wystąpić wraz z mamą na scenie. Stawia też pierwsze kroki jako fotomodel. Steczkowska pochwaliła się jego zdjęciami z sesji na swoim profilu na Instagramie.

Justyna Steczkowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Kobieta spełnia się jednak nie tylko jako piosenkarka, ale również mama i żona. W 2000 roku wyszła za mąż za architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Doczekali się trójki pociech: Leona (22 l.), Stanisława (17 l.) i Heleny (9 l.). Steczkowska uważa, że bycie mamą to jej największy sukces i "najpiękniejsza lekcja bezwarunkowej miłości, którą odrabia każdego dnia". Swoje ukochane dzieci zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Steczkowska pokazała 17-letniego syna. "Podobny do mnie?"

Młodszy z synów piosenkarki, Stanisław, skończy 18 lat w lipcu 2023 roku. Chłopak, podobnie jak niemal cała rodzina Steczkowskich, ma talent muzyczny i miał już okazję pojawić się z mamą na scenie. W maju 2022 roku podczas koncertu Fundacji Polsat akompaniował jej na fortepianie do piosenki "Moon River". Poza tym Stanisław próbuje swoich sił jako fotomodel. Piosenkarka pochwaliła się jego zdjęciami z sesji dla polskiej marki modowej na swoim profilu na Instagramie.

- Podobny do mnie? - zapytała swoich obserwatorów.

Stanisław bez wątpienia odziedziczył urodę po pięknej mamie. Myślicie, że ma szansę zrobić karierę w modelingu? Dajcie znać w komentarzach!

Stanisław Myszkowski

i

Autor: Instagram/@justynasteczkowska
Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?
Justyna Steczkowska w The Voice of Poland: stres mnie wykańczał
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają