Serce pęka

Kamiński, Połomski, Pieczka, Paszt, Krafftówna i inni... Te gwiazdy odeszły w 2022 roku

2022-12-31 7:31

W 2022 roku pożegnaliśmy wiele gwiazd. Zmarli ze świata kultury to m.in. Emilian Kamiński, Mariusz Walter, Jan Nowicki, Franciszek Pieczka, Witold Paszt, Janina Traczykówna i Barbara Krafftówna. Powspominajcie gwiazdy, które odeszły w mijającym, 2022 roku.

W mijającym, 2022 roku wiele się wydarzyło. Część gwiazd musiała pogodzić się z utratą bliskich i spędziła smutne święta. Był to trudny czas m.in. dla Krystiana Ochmana, Macieja Musiała czy Przemysława Salety. 

Gwiazdy, które zmarły w 2022 roku

W ostatnich miesiącach ze światem pożegnało się również wiele osób związanych ze światem kultury. Barbara Krafftówna, Witold Paszt, Tadeusz Borowski, Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony", Natalia Madejczyk, Kazimierz Mazur, Franciszek Pieczka, Dawid Ozdoba, Jerzy Połomski, Jan Nowicki, Monika Dejk-Ćwikła, Mariusz Walter czy Emilian Kamiński - to tylko część gwiazd zmarłych w 2022 roku. 

Lista osób związanych ze światem show-biznesu, które podzieliły ten tragiczny los, jest znacznie dłuższa. Choroby, nieszczęśliwe wypadki, a także samobójstwa - to tylko część przyczyn śmierci znanych i lubianych, których nie ma już wśród nas.

Odchodząc, gwiazdy pozostawiają po sobie nie tylko dorobek artystyczny czy wspomnienia, ale też pustkę w sercach najbliższych. Mijający rok z pewnością był trudnym czasem dla rodzin i przyjaciół artystów, którzy opłakiwali zmarłych, a także ich wiernych fanów. Osobom, które straciły bliskich, życzymy dużo sił. 

W naszej galerii przypominamy tych, którzy zmarli w 2022 roku. Choć nie ma ich wśród nas, pamięć o nich pozostanie żywa. 

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Nasi Partnerzy polecają