Serce pęka

Te gwiazdy czekają smutne święta. Ich bliscy odeszli w 2022 roku

2022-12-24 5:30

Święta Bożego Narodzenia to magiczny i rodzinny czas, na który większość z nas czeka z utęsknieniem. Niestety, to także moment, w którym mocno odczuwa się stratę bliskich osób. Zwłaszcza gdy patrzymy na puste miejsce przy stole. Tyczy się to również gwiazd. Zobaczcie w naszej galerii, kogo w tym roku czekają smutne lub nostalgiczne święta.

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i ciepła, który większość z nas spędza w otoczeniu rodziny. Niestety, w tym roku nie wszystkim będzie dane zobaczyć swoich bliskich. Widok pustego miejsca przy świątecznym stole z pewnością zaboli niejedną osobę. Tyczy się to również gwiazd, które niedawno pożegnały członków swoich rodzin lub byłych partnerów. 

Bliscy tych gwiazd odeszli w 2022 roku. Czekają ich smutne święta

W październiku 2022 roku odszedł dziadek Macieja Musiała, kpt. Marian Markiewicz (+98 l.), z którym młody aktor był bardzo związany. Musiał dawał temu wyraz w mediach społecznościowych i często publikował zdjęcia z ukochanym dziadkiem. Na początku grudnia ojciec zmarł Łukasza Nowickiego, Jan Nowicki (+83 l.). W lipcu Magdalena Stępień oraz jej były partner, Jakub Rzeźniczak, pożegnali zaledwie rocznego synka Oliwiera. Chłopiec zmarł po długiej walce ze złośliwym rakiem wątroby. Puste miejsce przy stole zobaczy również Krystian Ochman, którego babcia, Krystyna (+87 l.), odeszła 1 grudnia. Jednej osoby zabraknie także w domu Marty Malikowskiej. W tym roku aktorka pożegnała swojego byłego męża, Jacka "Budynia" Szymkiewicza (+48 l.). Mimo że para rozstała się wcześniej, wychowywali wspólnie córkę i Malikowskiej wciąż trudno jest pogodzić się z tą stratą. To jednak nie są wszystkie gwiazdy, które czekają smutne święta. Bliskich pożegnali również Krystyna Giżowska, Stan Borys, Wojciech Pijanowski czy Przemysław Saleta.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia celebrytów i bliskie im osoby, które odeszły w tym roku.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Nasi Partnerzy polecają