Cichopek i Kurzajewski zmienili zdanie. Nie będzie nowego mieszkania!

A to niespodzianka! Katarzyna Cichopek (41 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) właśnie podjęli decyzję, której z pewnością przyklaśnie wiele polskich rodzin. Zamiast zadłużać się w banku i w niepewnych czasach kupować nieruchomość na kredyt, postanowili wyremontować stary dom Maćka i tam uwić sobie miłosne gniazdko. Przygotowania już ruszyły! A mama prezentera się cieszy, że nie będzie musiała iść na nowe. "Super Express" poznał szczegóły.

Cichopek i Kurzajewski  szukają wspólnego gniazdka. Daleko od Smaszcz i nie na kredyt. Będą mieszkać z teściową?

i

Autor: Akpa

Pani Teresa Kurzajewska (74 l.) od ponad trzech lat jest wdową i cierpi na cukrzycę. Wymaga stałej pomocy. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że zakochani od razu wzięli pod uwagę wspólne zamieszkanie. Na posesji Maćka w Starej Miłosnej ma ona swój kameralny domek i bardzo go lubi. Nie trudno też zgadnąć, że tak jak większość seniorów wyznaje zasadę, że „starych drzew się nie przesadza”. Do swojego dawnego pokoju chce też wrócić z zagranicznych wojaży Julek Kurzajewski, który obecnie uczy się w Holandii w ramach specjalnego programu wyjazdowego dla licealistów. Adaś (15 l.) i Hela (12 l.) – dzieci Kasi – dawno już pokochały również to miejsce.

– Kasia po złych doświadczeniach z kredytem we frankach jest bardzo ostrożna. Zawsze szybko spłaca swoje należności. Dzięki temu podczas rozwodu mogła oddać Marcinowi połowę apartamentu na warszawskiej Sadybie, bo błyskawicznie spłaciła swoją połowę kredytu. Nie lubi mieć długów. Wie, że remont może przeprowadzić z pomocą przyjaciół i firm, które za reklamę chętnie podarują jej swoje usługi i materiały – mówi nam przyjaciel pary.

Pierwszą osobą, która zgłosiła się do „Kurzopków”, jest architekt wnętrz Jonatan Kliczewski, ten sam, z którym Kasia prowadzi program „Operacja aranżacja” na kanale TVP Kobieta. Swoje wsparcie zaoferował też Szymon Fiołka, ekspert „Pytania na śniadanie”, i już podarował Maćkowi obraz do nowego wnętrza.

Kasia i Maciek zamierzają zamienić dom i ogród w prawdziwe cacko. Największe roboty zaplanowali w okresie letnim i cieszą się jak dzieci z tego, co tam się będzie działo.

Tajemnice gwiazd w Skolimowie

Od czego zależy, czy będziemy szczęśliwi w miłości?

Posłuchaj tych porad! Być może spojrzysz na swój związek z lepszej perspektywy.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki