Kasia Sokołowska pochwaliła się zdjęciem synka. Jest przeuroczy!

2023-10-03 10:30

Kasia Sokołowska (50 l.) to popularna jurorka programu TVN – Top Model. Z zawodu jest choreografką i reżyserką pokazów mody. W wolnym czasie chwali się zdjęciami z podróży, ale też i życia prywatnego. Jej macierzyństwo wywołało sporo kontrowersji. Ale i tak Kasia Sokołowska pochwaliła się zdjęciem ze swoim uroczym synkiem!

Tak 50-letnia Sokołowska wygląda rok po narodzinach dziecka. Szyja zdradza wszystko

i

Autor: Akpa

Kasia Sokołowska i kontrowersje wokół jej macierzyństwa

Gdy Kasia Sokołowska oświadczyła, że spodziewa się dziecka, w internecie wybuchła burza. Dla wielu osób zachodzenie w ciążę przed 50 było ogromnym zaskoczeniem. Padały komentarze, że to zagrożenie dla zdrowia matki i dziecka. Katarzyna Sokołowska nie reagowała na te komentarze. Wręcz przeciwnie – chwaliła się kolejnymi ważnymi momentami swojego życia oraz z okresu ciąży. Mały Ivo ma już ponad rok.

Zwycięzcy Top Model

Synek Kasi Sokołowskiej rośnie jak na drożdżach!

Kasia Sokołowska w swoich social mediach nie pokazuje buzi małego Ivo. Nie stara się też monetyzować jego życia, jak robią to niektóre polskie gwiazdy. Stara się go pokazywać rozsądnie i zawsze pleckami. Ostatnie posty, gdzie pokazała synka dotyczyły nie tylko Marszu Miliona Serc. Ale też Dnia Chłopaka. Fotografie pokazują ją, partnerka i synka na wakacjach. Mały Ivo rośnie jak na drożdżach, a ma niecały rok!

Nasi Partnerzy polecają