Jaka matka, taka córka

Katarzyna Dowbor i jej córka jak dwie krople wody? Maria odziedziczyła oczy i uśmiech po mamie!

2022-07-27 13:14

Katarzyna Dowbor (63 l.) to dziennikarka i prowadząca programu "Nasz nowy dom". Prywatnie jest matką Marii Dowbor-Baczyńskiej (23 l.), której doczekała się z Jerzym Baczyńskim (72 l.). Dziewczyna niedawno zdała wszystkie egzaminy na studiach, o czym dumna mama poinformowała w mediach społecznościowych. Przy okazji pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. Kobiety wyglądają jak dwie krople wody!

Katarzyna Dowbor to dziennikarka, a także prezenterka radiowa i telewizyjna. Kobieta przez 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej, a od 2013 roku związana jest z Polsatem. Prowadzi tam program "Nasz nowy dom", w którym pokazuje, jak w ciągu 4-7 dni można gruntownie wyremontować dom lub mieszkanie, odmieniając przy tym czyjeś życie. Do programu są wybierane najczęściej ubogie, wielodzietne rodziny, żyjące w bardzo złych warunkach. 

Prywatnie Katarzyna Dowbor jest matką Marii Dowbor-Baczyńskiej, której doczekała się z dziennikarzem prasowym, Jerzym Baczyńskim. Dziewczyna ma 23 lata. Studiuje psychologię i filozofię. Ostatnio zdała wszystkie egzaminy, o czym dumna Dowbor poinformowała w mediach społecznościowych.

Moja zdolna córka Marysia zdała wszystkie egzaminy. Mamusia jest dumna! - napisała.

Zobacz zdjęcia Katarzyny Dowbor i jej córki, Marii Dowbor-Baczyńskiej!

Dziennikarka regularnie publikuje w sieci zdjęcia z Marią. Jak możemy zobaczyć, mama i córka wyglądają jak dwie krople wody! Maria odziedziczyła oczy i uśmiech po pięknej Katarzynie. Widać, że kobiety mają mocną relację opartą na wzajemnym zaufaniu oraz miłości i są swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?
Nasi Partnerzy polecają