Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała zdjęcia syna

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/@kasiasokolowska_official

Dumna mama

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała zdjęcia syna. Zobaczcie, jak wygląda!

2022-08-16 15:00

Katarzyna Sokołowska (49 l.) w lipcu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Iwo Lwa. Jurorka "Top Model" nie posiada się z radości i z dumą obserwuje, jak jej pociecha poznaje świat. Z okazji ukończenia przez niego pierwszego miesiąca życia, Sokołowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka fotografii chłopca.

Katarzyna Sokołowska działa w polskim show-biznesie już od wielu lat i cieszy się uznaniem gwiazd. Kobieta jest jurorka programu "Top Model" oraz reżyserka pokazów mody. W Wielkanoc 2022 roku ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że ona i jej partner, Artur Kozieja, spodziewają się pierwszego dziecka. Syn pary, Iwo Lew, przyszedł na świat w lipcu i od razu stał się dla swojej mamy całym światem. W jednym z ostatnich wywiadów Sokołowska wyznała, że na razie nie planuje powrotu do pracy. Chce w pełni oddać się opiece nad swoim potomkiem.

Maluszek niedawno skończył miesiąc. Z tego powodu Sokołowska postanowiła podzielić się z internautami nowymi zdjęciami chłopca. Na jednym z nich widać fragment jego twarzy.

W komentarzach posypały się słowa zachwytów zarówno od fanów, jak i przyjaciół Sokołowskiej ze świata show-biznesu.

Rety, Kasieńko… Niesamowite jak ten czas leci - napisała Lara Gessler

Te stópki do całowania - dodała Joanna Przetakiewicz

Nie ma chyba większego szczęścia

Cudny maluszek. Pani Kasiu samych pięknych chwil dla Was

To najpiękniejsze widoki w życiu!

Tak wyglądała 49-letnia Katarzyna Sokołowska w ciąży!

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy publikujesz w sieci zdjęcia swojego dziecka/dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE