Kiedy premiera Listów do M. 5?

i

Autor: Facebook/@Listy do M. Kiedy premiera "Listów do M. 5"?

Już niebawem w kinach

Kiedy premiera "Listów do M. 5"? Kolejna część świątecznej komedii niebawem trafi do kin!

2022-10-04 22:29

Miłośnicy serii z niecierpliwością czekają na "Listy do M. 5" - kolejną odsłonę polskiej komedii świątecznej, w obsadzie której znajdują się m.in. Tomasz Karolak czy Piotr Adamczyk. Film już niebawem pojawi się w kinach. Kiedy premiera "Listów do M. 5"?

"Listy do M." to seria, która wprowadza fanów w świąteczny klimat, jednocześnie bawiąc oraz przypominając o najważniejszych wartościach. Dotychczas światło dzienne ujrzały już cztery części świątecznej komedii, jednak już niebawem do kin trafi kolejna - "Listy do M. 5". Kiedy premiera filmu oraz o czym będzie? 

"Listy do M. 5": premiera, obsada

Premiera "Listów do M. 5" odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Mimo jesiennej pory fani serii będą mogli wybrać się do kin na jej najnowszą część, która wprowadzi ich w świąteczny nastrój. Zadba o to śmietanka polskich aktorów, w tym Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska, Jan Peszek, Agnieszka Dygant, Janusz Chabior czy Wojciech Malajkat. 

O czym będą "Listy do M. 5"?

W najnowszej części "Listów do M.", której reżyserem jest Łukasz Jaworski, bohaterowie będą zmagać się z mniejszymi i większymi perypetiami. Wydarzenia, których uczestnikiem stanie się Mel (Tomasz Karolak) oraz "święty" Mikołaj, wzbudzą medialną sensację, na drodze Wojciecha (Wojciech Malajkat) stanie oszust, a Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) staną się uczestnikami bitwy o spadek, która będzie poważną próbą dla rodzinnych relacji. 

"Listy do M. 5" to film, w którym nie zabraknie dawki dobrego humoru, lecz jednocześnie znajdzie się miejsce na przypomnienie widzom o najważniejszych wartościach, jakimi są miłość, życzliwość oraz bliskość. To wszystko w kinach już od 4 listopada!

Wyświetl ten post na Instagramie
Post udostępniony przez Listy do M. 5 (@listydom)
Sonda
Czekasz na "Listy do M. 5"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają