Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą

i

Autor: instagram/@kingarusin Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą

Urocze zdjęcie

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą. Fani: "Wygląda jak siostra"!

2022-08-19 15:50

Kinga Rusin (51 l.) opublikowała na Instagramie z mamą. Jak napisała dziennikarka, pani Maria ostatnio obchodziła 80. urodziny. Posypały się komplementy oraz komentarze mówiące, że mama Kingi Rusin wygląda jak jej siostra!

Kinga Rusin jest dziennikarką oraz aktywistką społeczną. Ponadto prężnie działa w sieci - m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona internautów. Ostatnio Rusin publikowała tam m.in. zdjęcia z Wenecji w drogiej sukience, a także relację z lotu "private jetem"

Odkąd odeszła z telewizji, dziennikarka chętnie odwiedza najdalsze zakątki świata i korzysta z życia pełnymi garściami. Podczas ostatnich wojaży Kinga Rusin miała okazję wybrać się na niebotycznie drogie spotkanie z gorylami. Niedługo później trafiła do Zambii. Gdy opuszczała lotnisko w stolicy kraju, dziennikarka wywołała masowy protest! 

Ostatnio Kinga Rusin wróciła do Polski, by wraz z mamą świętować jej 80. urodziny. Ich wspólne zdjęcie zachwyciło fanów dziennikarki, którzy zgodnie orzekli, że Maria Rusin wygląda na dużo młodszą!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Kinga Rusin wyjawiła, że w tajemnicy przed mamą zajmowała się organizacją jej 80. urodzin. Impreza-niespodzianka najwyraźniej się udała, gdyż pani Maria Rusin wygląda na bardzo zadowoloną!

Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam?. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz… - napisała Rusin na Instagramie.

Posypały się życzenia, a także komplementy. Na opublikowanym zdjęciu mama Kingi Rusin wygląda niezwykle promiennie! Internauci z miejsca zauważyli, że nie wygląda ona na 80 lat. 

"Boska mama" - zachwycała się Monika Olejnik.

"Mama pięknie wygląda" - napisał Michał Piróg.

"Mama kończy chyba 50, nie 80" - zauważyła Anna Kalczyńska. 

"Mama jak twoja siostra", "Młodość to geny jednak", "Piękną ma pani mamę", "Uderzające podobieństwo", "Widać, po kim pani odziedziczyła geny", "Mama przepiękna. Już wiem po kim ty, Kingo, tak cudnie wyglądasz" - komplementowali fani. 

Zobaczcie wspólne zdjęcie Kingi Rusin i jej mamy! Wy też uważacie, że wyglądają jak siostry?

Sonda
Obserwujesz Kingę Rusin?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE