Klaudia Halejcio płaci własnej matce za opiekę nad dzieckiem?

i

Autor: AKPA/Podlewski

Klaudia Halejcio płaci własnej matce za opiekę nad dzieckiem? "To był pomysł moich rodziców"

2022-05-18 19:30

Podczas gdy Klaudia Halejcio (32 l.) wykonuje obowiązki zawodowe, niespełna roczna Nel znajduje się pod opieką babci. Ostatnio wybrała się na romantyczny wyjazd z ukochanym, zostawiając dziecko mamie. Czy Klaudia Halejcio płaci matce za opiekę nad córką?

Klaudia Halejcio dla wielu fanek jest synonimem kobiety sukcesu. Gwiazda znana m.in. ze "Złotopolskich" mieszka w willi za 9 milionów wraz ze swoim ukochanym, biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Para wygląda na szczęśliwą, a owocem ich miłości jest niespełna roczna Nel. 

Klaudia Halejcio realizuje się jako mama i partnerka, a także prężnie rozwija swoją karierę zawodową - jest aktorką i influencerką. W łączeniu wszystkich życiowych ról pomaga jej mama, która często przejmuje opiekę nad Nel. Ostatnio gwiazda wybrała się na romantyczny wypad na Seszele ze swoim ukochanym, zostawiając córeczkę w troskliwych rękach mamy. Niedługo po powrocie pojawiła się na konferencji SuperHit Festiwalu w Sopocie

Mama Klaudii Halejcio dostaje pieniądze za opiekę nad własną wnuczką?

Gdy Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski zajęci są pracą, Nel wymaga opieki. Choć para mogłaby pozwolić sobie na zatrudnienie doświadczonej i wykwalifikowanej niani, aktorka i jej ukochany korzystają z pomocy mamy Klaudii. Podczas rozmowy z Pomponikiem Klaudia Halejcio przyznała, że "bycie mamą to jest praca na full etat", i opowiedziała o tym, w jaki sposób jej mama pomaga w opiece nad Nel. 

- Moja mama zrezygnowała z pracy, żeby nam pomagać. Jest do naszej dyspozycji - jak ja muszę iść do pracy, to ona przychodzi. (...) Zostawiła całą swoją pracę, żeby poświęcić się Nelusi - wyjawiła.

Gdy zapytano ją o to, czy płaci mamie za pomoc w opiece nad córką, Klaudia Halejcio nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi. Podkreśliła jednak, że od wielu lat pomaga finansowo rodzicom. 

- Ja nigdy tego nie ukrywałam. Ja swoim rodzicom pomagam od dziecka, więc nic się nie zmieniło. Ja nie jestem z bogatego domu... To był pomysł moich rodziców, żeby zasilić domowy budżet, dlatego zawsze im pomagałam - mówiła.

Zobacz, jak wygląda mama Klaudii Halejcio!

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym
Sonda
Obserwujesz Klaudię Halejcio na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE