Koniec małżeństwa Mrozowskiej! Pozew rozwodowy trafił do sądu

2013-06-10 16:51

To już koniec! Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło się rozwodzą! Wszystko przez romans Moniki z kamerzystą z TVN. Pozew rozwodowy Moniki i Macieja trafił już do sądu.

 

 

We wrześniu 2012 roku na jaw wyszło, że Monika Mrozowska, najspokojniejsza gwiazda polskiego show-biznesu, ma romans i zdradza męża, Macieja Szaciłło! Życie Na Gorąco opublikowało nawet zdjęcia Moniki z nowym partnerem. Okazało się, że jest nim kamerzysta TVN!

>>> Koniec małżeństwa Mrozowskiej! Pozew rozwodowy trafił do sądu

Oczywiście małżeństwo Moniki i Macieja Szaciłło legło w gruzach. Para się rozstała i nie próbowała ratować swojego związku nawet dla dobra dwóch córek: 10-letniej Karoliny i 3-letniej Jagody.

Pozew o rozwód już w sądzie

Teraz Twoje Imperium donosi, że pozew rozwodowy Moniki i Macieja jest już w sądzie. - To prawda, ale nie chcemy tego komentować. To nasza prywatna sprawa - stwierdził Szaciłło w rozmowie z Twoim Imperium.

Zobaczymy, czy Monika nie będzie miała innego zdania w tej sprawie. Kto wie, być może niebawem pojawi się na okładce Vivy z nowym facetem?

>>> Monika Mrozowska została PRZYŁAPANA z NOWYM PARTNEREM?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE