Krystian Ochman przez chorobę odwołał koncert! Co dolega finaliście Eurowizji?

2022-05-20 20:13
Krystian Ochman przez chorobę odwołał koncert! Co dolega finaliście Eurowizji?
Autor: akpa Krystian Ochman przez chorobę odwołał koncert! Co dolega finaliście Eurowizji?

Emocje po Eurowizji jeszcze nie opadły, a Krystian Ochman (23 l.) już miał pojawić się na koncercie w Radlinie. Niestety jego występ został odwałany ze względu na chorobę młodego piosenkarza. Jak się czuje artysta?

Przez ostatnie dni wszyscy żyli konkursem Eurowizji 2022 i występem Krystiana Ochmana. Nagle młody piosenkarz stał się numerem jeden w Internecie i śledzono jego każdy krok. Cała Polska trzymała za niego kciuki, niestety nie zajął pierwszego miejsca, jak oczekiwano. Konkurs wygrał zespół z Ukrainy, co właściwie nie dziwi, w związku z toczącą się wojną. Krystian wykorzystał kilka chwil oddechu po Eurowizji i zwiedzał Turyn. Jednak szybko wrócił do kraju, bo w sobotę (21 maja) miał mieć koncert w Radlinie. Niestety do niego nie dojdzie...

Ochman odwołał koncert

Wszyscy, którzy chcieli zobaczyć Krystiana na żywo na scenie, mogli poczuć się troszkę rozczarowani, po tym jak organizator poinformował, że koncert zostaje przełożony ze względu na chorobę piosenkarza.

"Koncert Krystiana Ochmana z okazji 25-lecia miasta Radlin z powodu choroby artysty zostaje przełożony z 21 maja na godz. 19.00 3 czerwca 2022 r. Bilety i miejsca zachowują ważność, możliwy zwrot", czytamy na Facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie.

Co dolega Ochmanowi?

Okazuje się jednak, że Krystian wcale nie jest ciężko chory, a po prostu przemęczony i musi podreperować swoje struny głosowe, które ostatnio zostały mocno nadwyrężone:

- Krystian nie jest chory, tylko przemęczony. Jego struny głosowe powinny odpocząć. 19 maja wrócił z do Polski i jeszcze nie zeszło z niego całe ciśnienie związane z Eurowizją oraz stres - powiedział menager Ochmana w rozmowie z Plejadą.

Eurowizja. Rodzina Ochmana
Sonda
Słuchasz muzyki Krystiana Ochmana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE