Krystyna Loska składa kondolencje rodzinie zmarłego Mariusza Waltera

i

Autor: Irek Dorozanski / FORUM & Adam Chełstowski / FORUM Krystyna Loska składa kondolencje rodzinie zmarłego Mariusza Waltera

Poruszające pożegnanie

Krystyna Loska żegna Mariusza Waltera. Łamiące serce słowa: "Bożenko, jesteśmy z Wami"

2022-12-19 17:26

Nie żyje Mariusz Walter (+85 l.), współzałożyciel TVN. Mężczyznę pożegnały największe gwiazdy. Do tego grona dołączyła Krystyna Loska (85 l.), legendarna spikerka. "Bożenko, jesteśmy z Wami" - zwróciła się do wdowy po Mariuszu Walterze.

Zmarł Mariusz Walter - poinformowała Monika Olejnik na antenie TVN24 we wtorek, 13 grudnia. Mężczyzna był współtwórcą telewizji TVN, a także współzałożycielem i współwłaścicielem grupy ITI. Jego śmierć zasmuciła gwiazdy - tłumnie pożegnały one Mariusza Waltera, publikując w mediach społecznościowych poruszające wpisy. 

Mariusz Walter wylansował wiele największych gwiazd TVN, w tym choćby Martynę Wojciechowską, Annę Kalczyńską czy Dorotę Gardias. Olivier Janiak w swoim wpisie nazwał mężczyznę, który dał mu życiową szansę, "telewizyjnym ojcem". 

Krystyna Loska składa kondolencje rodzinie zmarłego Mariusza Waltera. Jej słowa chwytają za serce

Do grona osób, które publicznie pożegnały Mariusza Waltera, dołączyła Krystyna Loska. W serwisie nekrologi.wyborcza.pl pojawiły się kondolencje złożone przez legendarną spikerkę, a także jej córkę i zięcia - Grażynę i Adama Torbickich. Zwrócili się oni do członków rodziny zmarłego - jego żony, Bożeny Walter, oraz ich dzieci, Sandry i Piotra. 

"Wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia po odejściu Waszego wspaniałego Męża i Ojca, Mariusza Waltera, składają Krystyna Loska, Grażyna i Adam Torbiccy" - czytamy w poruszającym pożegnaniu. "Bożenko, jesteśmy z Wami".

Kiedy odbędzie się pogrzeb Mariusza Waltera?

Znamy już datę i miejsce pogrzebu Mariusza Waltera. Ostatnie pożegnanie współzałożyciela TVN odbędzie się 21 grudnia 2022 roku o godz. 11:00 w Parafii św. Anny w Wilanowie, w Warszawie.

Krystyna Loska żegna Mariusza Waltera. Łamiące serce słowa: Bożenko, jesteśmy z Wami

i

Autor: nekrologi.wyborcza.pl Krystyna Loska żegna Mariusza Waltera. Łamiące serce słowa: "Bożenko, jesteśmy z Wami"
Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Sonda
Czy uważasz, że film o historii rodziny Mariusza Waltera byłby hitem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany