Tylko u nas

Krzysztof Ibisz odebrał żonę i synka ze szpitala. Jak wygląda mały Borys? ZDJĘCIA

2022-09-21 16:43

Nareszcie cała rodzina w komplecie. Krzysztof Ibisz (57 l.), jego żona Joanna (30 l.) oraz synek Borys, który urodził się w niedzielę 18 września, są już w domu. Prowadzący „Taniec z gwiazdami” w środę 21 września ok. godz. 14.00 odebrał swoich bliskich ze szpitala. Teraz przed młodymi rodzicami nowe, ekscytujące wyzwania.

Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci

Borys to trzeci syn Krzysztofa Ibisza, a pierwszy ze związku z uczestniczką „Top Model”. Przez całą ciążę przyszli rodzice korzystali z usług specjalistów, którzy uczyli ich jak postępować z maluchem. Wspierała ich także doula, która nie ingeruje w medyczny przebieg porodu, a wspiera przede wszystkim emocjonalnie.

– Jak wiecie, ja z Asią będziemy wkrótce rodzili, w tym okresie przedporodowym wspiera nas doula – wyznał sam Ibisz w nagraniu na Facebooku.

Specjalistka nie ingeruje w medyczny przebieg porodu, a wspiera przede wszystkim emocjonalnie. Za towarzyszenie w tych ważnych dniach trzeba na taką osobę wydać 3 tys. zł. Do tego są konsultacje połogowe – 260 zł za 2 godz., przygotowanie do porodu – 250 zł za 90-min spotkanie itd. Jak nic nazbiera się najmarniej 10 tys. zł. 

Zobacz: Krzysztof Ibisz nie da rady sam przy porodzie. Poprosił o pomoc

Ibisz odebrał żonę i synka ze szpitala 

W niedzielę, 18 września mały Borys przyszedł na świat - jak informowały media - na kilka dni przed zaplanowanym terminem. Na szczęście zarówno malec, jak i mama, czuli się dobrze, dlatego tak szybko mogli wrócić do domu. „Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury” - napisał Ibisz na swoim Instagramie. To właśnie tam rodziła jego ukochana… 

Zobacz: Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci! Jak czuje się maluszek i mama? Znamy imię

Sonda
Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna. Dobrana para?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE